Ethereum
Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Fiyat Analizi: Bu Kilit Seviye Direnç Noktası

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un fiyat hareketi, Bitcoin’inkiyle yakından ilişkiliydi ve bu durum, bir konsolidasyon dalgası görmesine neden oldu.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

380 dolar direnç alanı

Dün, 380 dolarlık direncini kırmasına izin veren inanılmaz derecede güçlü bir hareket yayınlamayı başardı.

Bu seviye, son birkaç aydır Ethereum için çok önemli bir seviye oldu. Bunun üzerindeki kırılma ciddi teknik öneme sahip.

Bununla birlikte, artık kripto para biriminin bu seviyenin üzerinde stabilize olması zorunlu. Çünkü bu seviyenin destek haline geldiğinin bir onayı, ETH’nin daha yükseğe fırlaması için gereken tek şey olabilir.

Kırılması gereken bir sonraki önemli seviye, bu seviye uzun süredir güçlü bir direnç olduğu için 400 dolar.

Ethereum için beklentiler

Ethereum ve tüm kripto piyasası bugün yatay işlem görüyor, bu da Bitcoin’in karşı karşıya kaldığı direnç seviyesi olan 11.600 $’ı geçmeye çalışırken meydana geliyor.

Kripto para birimi şu anda dün aşılan önemli bir direnç seviyesinin üzerinde konsolide olduğundan, bu yana doğru ticaret ETH için olumlu bir şey. Bu seviyenin desteğe dönüşmesi, ET’yi daha da artırabilir.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu seviyenin güçlü kalmaya devam ettiğini varsayarsak, boğaların daha sonra ETH’yi 400 $’a yükseltmesi zorunludur.

Ethereum Fiyat Analizi: Bu Kilit Seviye Direnç Noktası

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!