Ethereum
Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Fiyat Analizi: ETH İvme Kazanmak İçin Bu Seviyeyi Aşmalı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum fiyatı güzel bir şekilde toparlanıyor ve ABD doları karşısında 355 dolarlık direncin üzerinde işlem görüyor.

ETH fiyatı 370 doların ve 55 basit hareketli ortalamanın üzerinde olumlu işaretler gösteriyor.

4 saatlik grafikte 363 dolara yakın destekle çok önemli bir yükselen kanal oluşuyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Parite, 390 dolar ve 400 dolar direnç seviyelerini temizlerse daha da hızlanabilir.

Ethereum fiyatı, ABD doları karşısında 355 doların üzerinde birçok olumlu işaret gösteriyor. Görünüşe göre ETH / USD, 390 dolar ve 400 dolar direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı bir yükselişi hedefliyor.

Ethereum fiyat analizi

315 doların üzerinde bir destek tabanı oluşturduktan sonra, Ethereum fiyatı ABD doları karşısında yeni bir toparlanma başlattı. ETH fiyatı, pozitif bir bölgeye geçmek için 350 dolar ve 355 dolar civarında birkaç önemli engeli aştı.

Aşağı doğru hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde 489 dolar dan 310 dolara düşük seviyeye doğru bir kırılma oldu. Fiyat şu anda 370 dolar ve 55 basit hareketli ortalamanın üzerinde olumlu işaretler gösteriyor.

4 saatlik grafikte 363 dolara yakın destekle oluşan çok önemli bir yükselen kanal var gibi görünüyor. Artış yönünde ise, ilk direnç 390 dolar seviyesine yakın. İlk büyük direnç, kanal direncine ve 400 dolarlık pivot seviyesine yakın.

489 dolardan 310 dolara kadar olan aşağı doğru hareketin %50 Fib geri çekilme seviyesi, boğalar için büyük bir engel olarak hareket etmek için 400 dolar seviyesine yakın bir bölgede yer alıyor.

390 dolar ve 400 dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir kırılma varsa, önümüzdeki seanslarda istikrarlı bir yükselme şansı var. Yukarı yönde bir sonraki büyük direnç 420 dolar seviyesine yakın. Tersine, fiyat 370 dolar seviyesinin altında düzeltilebilir.

Düşüş yönünde ise 55 basit hareketli ortalamaya yakın olduğu için fiyatın 360 dolar seviyesine ve kanal trend çizgisine yakın teklifler bulması muhtemeldir. Kanal desteğinin ve 55 basit hareketli ortalamanın altında bir kırılma, fiyatı 340 dolar seviyesine doğru yönlendirebilir.

Grafiğe bakıldığında, Ethereum fiyatı açıkça yükseliyor ve 360 ​​dolar seviyesinin üzerinde güzel bir şekilde işlem görüyor. Genel olarak, 390 dolar ve 400 dolarlık direnç seviyelerini temizlerse fiyat daha da hızlanabilir.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Teknik göstergeler

4 saatlik MACD – ETH / USD için MACD artık yükseliş bölgesinde ivme kazanıyor.

4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesinin üzerinde.

Temel Destek Seviyeleri – 360 dolar, ardından 340 dolar.

Temel Direnç Seviyeleri – 390 dolar ve 400 dolar.

Ethereum Fiyat Analizi: ETH İvme Kazanmak İçin Bu Seviyeyi Aşmalı

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!