ethereum
ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Fiyatında Korkutucu Seviyeler mi Geliyor? – İşte Ayrıntılar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum, ABD doları karşısında 345 dolar ve 350 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. ETH fiyatı, 355 doların üzerine çıkmadığı sürece 330 doların altına doğru inmeye devam edecek.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Ethereum birkaç puan daha yüksek düzeltme yaşadı. Ancak 350 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı.

Fiyat 345 doların altına düşüyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında yer alıyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 340 dolara yakın destekle önemli bir sözleşme üçgeninin altında bir kırılma oldu.

Paritenin düşmeye devam etmesi muhtemel ve 330 dolarlık düşük seviyeyi bile kırabilir.

Ethereum fiyatı kayıpları hızlandırabilir

Dün, Ethereum’da 355 dolarlık destek seviyesinin altına doğru keskin bir düşüş gördük. ETH fiyatı 340 dolar seviyesini bile kırdı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altına yerleşti.

331 dolardan yeni bir haftalık düşük seviyede işlem gördü ve son zamanlarda yukarı yönlü bir düzeltmeye başladı. 340 dolar seviyesinin üzerinde bir iyileşme dalgası vardı. Ethereum fiyatı, 375 dolardan 331 dolara düşüş hareketinin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine bile tırmandı.

Bununla birlikte, fiyat 350 dolarlık direncin üzerinde devam etmekte zorlandı. 355 dolar direncinin oldukça altında kaldı ve aşağı yönlü hareketin %50 Fib geri çekilme seviyesi 375 dolardan 331 dolara düştü.

Ethereum fiyatı 350 doların altında mücadele ediyor. Kaynak: TradingView.com
Ethereum Fiyatında Korkutucu Seviyeler mi Geliyor? – İşte Ayrıntılar 1

Yeni bir düşüş tepkisi oldu ve ETH / USD saatlik grafikte 340 dolara yakın destekle kilit bir sözleşme üçgeninin altında bir kırılma yaşadı. Parite şu anda 340 doların hemen altında işlem görüyor ve satış baskısında bir artışla karşı karşıya.

Fiyat düşmeye devam ederse, 331 dolar ve hatta 330 doların altında daha fazla kayıp riski bulunuyor. Bir sonraki büyük destek 320 dolar seviyesine yakın ve bunun altında fiyat 310 dolarlık desteği yeniden test edebilir.

ETH’nin üst sınırı mı var?

Ethereum yeni bir iyileşme dalgası başlatırsa, 350 dolar seviyesinin yakınında engellerle karşılaşabilir. İlk büyük direnç, 355 dolar seviyesine yakın ki, bu seviye son kilit kırılma bölgesi.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

355 dolarlık direncin üzerinde başarılı bir kapanış, Ethereum’u daha da yukarı çekebilir. Belirtilen durumda, önümüzdeki seanslarda 365 dolar ve 370 dolar seviyelerinin üzerinde iyi bir iyileşme şansı bulunuyor.

Teknik göstergeler

Saatlik MACD: ETH / USD için MACD, düşüş bölgesinde yavaş hareket ediyor.

Saatlik RSI: ETH / USD için RSI hala 50 seviyesinin oldukça altında yer alıyor.

Ana Destek Seviyesi: 330 dolar

Ana Direnç Seviyesi: 355 dolar.

Ethereum Fiyatında Korkutucu Seviyeler mi Geliyor? – İşte Ayrıntılar

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!