Ethereum’un Teknik Görünümü Pazar Çapında İyileşme Başlarken Güçleniyor!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Ethereum (ETH), son günlerde Bitcoin’in fiyat hareketlerini yakından takip ediyor ve bu da Ethereum’un son zamanlarda büyük bir türbülans (düzensizlik) görmesine neden oldu.
  • Sadece iki gün önce, karşılaştırılan kripto para birimi Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerinde bir red yedi ve 19.500$’dan 16.400$’a düştü.
  • Gelen bu yüksek satış baskısı ile gelen bu yükseliş trendi ilk birkaç hafta önce başladığından beri görülen en yoğun satıştı.
  • Bir sonraki trendin neresi neredeyse tamamen boğaların devam eden toparlanmayı uzatıp uzatamayacağına bağlı olacaktır.
  • Bir analist, Ethereum’un kısa vadede daha yüksek toparlama yapabileceğine inanıyor, çünkü şu anda teknik açıdan güçlü görünüyor.

ETH ve tüm kripto piyasası, son birkaç gün içinde haftalarda görülen en yoğun türbülansa tanık oldu.

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinde reddedilmesi, yeni bir düzenleme dalgasıyla ilgili korku ile birleştiğinde, tüm piyasayı daha da aşağı çekti ve ETH son 620 dolardan 490 dolara düştü.

Orta vadede piyasa eğilimlerinin nerede olacağı, büyük ölçüde boğaların şu anda devam eden toparlanmayı uzatıp uzatamayacağına bağlı olacaktır.

Bir tüccar, Kripto para biriminin teknik açıdan giderek daha güçlü göründüğüne dikkat çekerek daha da artmasını bekliyor.

Ethereum, Bitcoin’in yanında daha yükseliyor

Yazı esnasında, ETH son tasfiyenin altındaki $ 539, hangi işaretleri $ 490 setin onun günlü dip seviyelerden büyük ribaund bugünkü fiyata göre% 4 kadar işlem görüyor.

Son piyasa çapındaki satışları takip eden dönemde görülen güç, büyük dijital varlıkların hepsinin aşırı satım bölgesine getirildiğini gösterdiği için olumlu bir işarettir.

ETH, 540 dolar civarında bir dirençle karşılaşabilir, ancak bu seviyenin üzerinde sert bir kırılma, bazı önemli yükselişler görmesine yol açabilir.

Analist ETH’nin daha fazlasını görmeye hazır olduğunu iddia etti

“Ethereum, şimdi teknik olarak güçlü bakıyor ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha da avantaj gördüğü için iyi konumlandırılmış olabilir.“ diye bir bir tüccar açıkladı.

Önümüzdeki günlerde ve haftalarda sürekli olarak yükselmek için aralık düşüklerinin bir daha taranmasını görmek istediğini not ediyor.

Maviye dönün. Spot ETH’yi 500 dolardan satın aldım ve şimdi uzun süredir levayım. Hâlâ diplerin bir kez daha dalgalandığını görmek isterdim, sadece kesilmemek umuduyla. Bu tablodan sinyaller yeterince güçlüydü ki mavi olduğumuzda uzun süre kalmamı garanti ediyor. “

Kaynak:TradingView’de ETHUSD .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ömüzdeki hafta sonu, piyasanın mevcut durumuna biraz ışık tutmalı ve Bitcoin, Ethereum ve diğer büyük Kripto varlıklarının orta vadede nereye yöneleceğine dair değerli bilgiler sağlamalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!