Popüler Altcoin Bir Türlü Toparlanamadı – Yeni Düşüşler mi Geliyor?

Altcoin BSV
Altcoin BSV
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Bitcoin SV için, 165 doların üzerindeki hızlı bir geri dönüş, yine 160 doların altına üzücü bir düşüşe dönüştü. Muhtemelen Bitcoin ile yüksek korelasyon ve BitMEX karmaşası nedeniyle BSV, fiyat düşüşüne maruz kaldı. Bununla birlikte, analiz, piyasaların aynı zamanda çöküşün birkaç saat önce başlamasından önce bir çöküş belirtilerini de belirlediğini öne sürüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin SV 1 günlük grafik

Trading view BSV / USD
Trading view BSV / USD

BSV’nin günlük grafiğinde göze çarpan ilk faktör, uzun vadeli düşüş trendi. 2 Ağustos’ta 260 dolarda zirveye ulaştığından bu yana, fiyat 235 dolar değerindeki düşüş trendini 16 Ağustos’ta tekrar test ediyor. Şimdi, 40 günden fazla bir süre sonra, eğilim 30 Eylül’de 180 $’dan yeniden test edildi ve bir kez daha üstüne çıkmaya başladı.

Altcoin BSV’de geçiş aralığı

Geçiş aralığı geçmiş analizde belirtilmişti, ancak BSV’nin şimdiye kadar 150 doların üzerinde sakinliğini korumuş olması, güçlü bir dip işareti olabilir. Fiyat, 50 Hareketli Ortalamanın aşırı satış baskısıyla karşı karşıya kalsa da, Bitcoin SV şu anda güçlü düşüş momentumuna rağmen 150 doların altında bir düşüşle karşılaşmayabilir.

Stokastik RSI, fiyatla çapraz çizgide kaldı, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyat 150 $’a yakın bir fiyat aralığına düşebilir.

Bitcoin SV 4 saatlik grafik

Trading view BSV / USD
Trading view BSV / USD

Şu anda bir flaş çöküş olarak görülse de, Altcoin Bitcoin SV’nin 4 saatlik grafiği kısa vadeli bir geri çekilme beklendiğini gösteriyor. 21 Eylül’ün başından bu yana yükselen bir kama modeline sahip olan kırılma, bu aralıktaki önceki salınımının bir sonucu olabilir. Hacimler minimum düzeyde kalırken, Göreceli Güç Endeksi’nin gösterdiği satış baskısı çok büyüktü.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Şu anda Altcoin Bitcoin SV, küçük bir endişe olan 50 Hareketli Ortalamanın altına düştü ve hızlı bir sıçramayı tetiklemek için MA’nın üzerinde hızlı bir iyileşme şart. Düşüş baskısı devam ederse 165 dolar yakın zamanda alınmayabilir. Ancak 150 doların altında önemli bir düşüş de tablonun dışında kalıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!