Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Analist, Bu Altcoin’in Dip Seviyesinde Olduğunu Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, merkezi olmayan oracle ağının dip seviyelerinde olduğunu ve düşüş trendini kırmaya hazır olduğunu söyledi.

YouTube’da 685.000 aboneye sahip olan Benjamin Cowen, yeni paylaştığı bir videoda, kripto piyasası genel olarak düşüş eğilimindeyken, Chainlink’in yükselmeye devam ettiğini söyledi.

Cowen’e göre Chainlink, Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketiyle ters orantılı olarak hareket ediyor.

“2019 ve 2020’de kendimize sorduğumuz şeylerden biri, Bitcoin düşüş eğilimindeyken ve Bitcoin yatay hareket ederken LINK’in iyi durumda olduğunu bildiğimizdi. Ancak Bitcoin yükselişe geçtiğinde LINK’in ne yapacağını bilmiyoruz. Şimdi sorunun cevabını aldık. Daha önce bilmiyorsak, şimdi tüm sorular bir kenara bırakıldı. Bitcoin yükseliş gösteriyorsa, LINK/Bitcoin büyük olasılıkla kan kaybedecek.”

Cowen ayrıca, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan yüzde 40’lık bir düşüş yaşamasından kaynaklı olarak Chainlink’in artık lider kripto para birimine (LINK/BTC) karşı boğa döngüsünü başlatabilecek bir konumda olduğunu söylüyor .

“Gerçekten LINK/BTC paritesinde kırılım yaptığımızı görebilirsiniz ve bu yukarı doğru bir kırılım oldu. Log ölçeğinde baksak bile bu bariz şekilde görünüyor… Şimdi tabii ki haftalık kapanışları görmek istiyoruz. Sadece iğne atarak geri çekilmesini istemiyoruz.”

LINK
Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Popüler Analist, Bu Altcoin’in Dip Seviyesinde Olduğunu Söyledi!