featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist 10 Kat Yükselecek Altcoin’i Açıkladı! 3 Altcoin’in De Analizini Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, büyük bir benimseme yaşadığını söylediği bir blok zinciri sektörünün yanı sıra birkaç kripto varlığına bakıyor.

Twitter’da 584.800 takipçiye sahip olan ünlü analist, yeni paylaştığı bir tweet’te, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) Eylül 2020’ye kadar uzanan fiyat hareketini izleyen bir grafik paylaştı.

“Soruyu tekrar edeyim. Bir grafik buna benziyorsa ve DeFi’de (merkezi olmayan finans) oracle’lara son derece ihtiyaç duyuluyorsa LINK bunların en büyüğüdür.

Dayanak varlığı satmak veya satın almakla ilgilenir misiniz?”

FQiYpKYX0AMYo3P scaled
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, Chainlink 14,13 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe’nin listesinde bir sonraki sırada, yerel protokolü zincirler arası etkileşimi ve esnetmeyi basitleştirmek için Web 3.0’dan yararlanan Ankr (ANKR) yer alıyor.

“Bu, bir aralığın içinde, buranın altında çok önemli destek seviyeleri var.

0,10 doları kırarsa, parti zamanı hazırdır. Daha düşük seviyelerle ilgilenirdi.”

FQiZK2bXsAcdi04 scaled
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

ANKR şu anda 0,075 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Grafik analistinin altcoin listesinde son sırada, tokenize edilmiş varlık sepetlerini bir araya getiren anti-enflasyonist bir proje olan Reserve Rights Token (RSR) var. RSR birkaç aydır yavaş bir düşüş eğiliminde.

Van de Poppe soruyor,

“Eğer bir grafik buna benziyorsa, dayanak varlığı satın almak veya satmakla ilgilenir miydiniz?”

FQiYW59WUAYlqVz scaled
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Şu anda, RSR 0,0137 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) ne kadar önemli ölçüde büyüdüğünü vurgulayarak tweet akışını sonlandırdı.

Böyle büyük bir benimsemenin, katman 1 blok zinciri projelerinin değerlerini on kat artırma potansiyeline sahip olduğu anlamına geldiğine inanıyor.

“Avalanche’da günlük olarak oluşturulan hesaplar, oluşturulan 500.000’den fazla hesapla yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Benimseme? Evet. Pazar daha hızlı ve daha hızlı büyüyor. Hızlanıyor.

Katman-1’ler kolayca 10 kat yükselebilir ve sahip oldukları perspektifler göz önüne alındığında bu noktada uygun bir değere sahip olabilir.”

FQkVcIaXwAIpYkP
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

AVAX şu anda 78,22 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist 10 Kat Yükselecek Altcoin’i Açıkladı! 3 Altcoin’in De Analizini Yaptı!