Ünlü Analist, Bu 3 Altcoin’in Yükseliş Senaryosunu Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analisti, yeni yıla girerken, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve VeChain’in (VET) yükseliş senaryolarını açıkladı.

YouTube’da videolar paylaşan ünlü analist, yeni paylaştığı bir videoda, Ethereum (ETH) blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların (DApp) kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir katman-2 ve ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un fiyat hareketini izlediğini söyledi.

Ünlü analiste göre, MATIC yükselen bir kanalda işlem görüyor ve yükseliş trendini sürdürmek için önünde bulunan güçlü direnç seviyesini kırması gerekiyor.

“Bir varlık, tüm zamanların en yüksek seviyelerini (ATH) test ediyorsa ve daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler oluşturuyorsa, teknik olarak bu bir yükseliş yapısıdır. Ancak aynı zamanda, 2,70 doların bir direnç birleşimi olduğunu anlamalısınız ve bu nedenle, MATIC’in bu alanı desteğe çevirmek için günlük kapanış yapması gerekiyor.”

Bennett, günlük grafikte 2,70 doların üzerinde kapanışlar yapması sonucunda bu hareketin potansiyel olarak MATIC’i 4 ile 4,50 dolar arasında gönderebileceğini söylüyor.

Analistin listesinde ikinci sırada, birden fazla blok zincirini tek bir birleşik ağa bağlayan ve farklı blok zincirlerindeki kullanıcıların her türlü veri veya varlığın aktarımını göndermesine ve almasına izin veren bir proje olan Polkdot (DOT) var.

Bennett’e göre DOT, düşüş eğilimini kırması için önemli olan direnç noktalarını desteğe çevirmek zorunda.

“Düşüş trendini sona erdiren şeyler arasında daha yüksek dipler ve daha yüksek tepeler yapması geliyor. Bu yüzden piyasanın diyagonal trend çizgisini kırdığını görmemiz gerekiyor. DOT’un, 31 veya 32 dolar arasına yükseliş gerçekleştirip buradaki alanı desteğe çevirmesi ve 38 dolara kadar yükselmesi gerekiyor.

Bennett’in listesinde son sırada, potansiyel olarak gelecek yıl büyük bir çıkış için hazırlandığını söylediği tedarik zinciri yönetim platformu VeChain (VET) var.

“Şu anda üzerinde çalıştığım bir senaryo, potansiyel olarak, VET’in bu üçgen modelini gerçekten tüm yıl boyunca burada oluşturduğu fikridir. Eğer durum buysa ve VET’in burada bu alanın üzerinde kaldığını görürsek, yaklaşık 0,07 dolar civarında, belki de hemen üstünde fiyatlanabilir. Burada bu şekilde konsolide olan, yükselen, direnci (0,15 dolar) yeniden test eden ve ardından potansiyel olarak 2022’de bir çıkış yakalayan bir altcoin görebiliriz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!