Ünlü Analist, Bu Altcoin’de Devasa Yükseliş Olacağını Söyledi! Diğer Altcoin’ler Hakkında Yorum Yaptı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, altcoin piyasasının güçlü işaretler verdiğini gördüğü için bu altcoin’de büyük bir dalgalanma öngörüyor.

Twitter’da 167.100 takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla bilinen ünlü analist, Cardano’nun (ADA) zaten dibe vurduğuna ve yeni bir yükseliş trendini ateşlemeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

“ADA için dip noktası 1,90 dolardı ve şimdi 10 dolara kadar gidecek. ADA’da uzun ve güçlü potansiyel var.”

Capo, Ağustos ayında yayınladığı ve Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara düşeceğini doğru bir şekilde tahmin ettiği bir tweet’e atıfta bulundu.

“Burası ağır görünüyor. 1,85-1,90 dolara potansiyel düzeltme. Makro görünüm yükselişte ve muhtemelen bu yıl 10 dolar veya daha yükseğine çıkacak.”

Kaynak: Capo/Twitter

Kripto para analisti, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisini kullanıyor. Capo’nun grafiğine göre, Cardano’nun 1,90 dolara düşmesi, ADA’nın düzeltme aşamasının sonunu ve yeni bir yükseliş dalgasının başlangıcını işaret ediyor.

Capo, tüm kripto piyasasının önümüzdeki aylarda toparlanacağına inandığı için altcoin’ler konusunda da yorumda bulundu.

“Tekrar ediyorum: bu sadece ortadaki gürültü. 30.000-50.000 dolar (BTC) muazzam bir birikim aralığıdır. 42.000 dolar, 40.000 dolar veya 38.000 dolar (BTC) değerindeki düzeltmeler hediyedir. Al onları. Ekim-Aralık özellikle altcoin’ler için destansı olacak.”

Altcoin’ler hakkındaki görüşünü desteklemek için Capo, Bitcoin ve diğer büyük dijital varlıklar hariç ilk 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerini gösteren “Diğerleri (Others) tablosuna baktı. Capo’ya göre, Diğerleri grafiği, 235 milyar dolar civarındaki alanı destek olarak başarıyla yeniden test ettikten sonra yükseliş görünüyor.

“Altcoin’lerde yükselişe geçmemek imkansız.”

Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Bitcoin’e gelince, alıcılardan gelen tekliflerle dolu olduğunu söylediği emir defterlerine baktıktan sonra lider kripto paranın dibe vurduğuna inanıyor.

“Bu bir dip gibi görünüyor. Büyük talep var ve çok arz yok. Pump geliyor.”

Kaynak: Capo/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!