Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist Bu Altcoin’in Büyük Performans Göstereceğini ve Bitcoin’in Ralli Yapacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin 33 saat içinde yüzde 25 artış sağladıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olduğunu söylüyor.

YouTube’da 433 bin aboneye sahip olan InvestAnswers kanalının sunucusu, paylaştığı yeni bir videoda, Terra’nın (LUNA) 76 dolarda güçlü desteğini korurken, dalgalı pazarda mükemmel giriş noktalarına sahip olduğunu söylüyor.

InvestAnswers sunucusu, piyasa değerine göre üçüncü en büyük stabilcoin haline gelen Terra’nın parası TerraUST’ın (UST) artan popülaritesi arasında LUNA’nın ne kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

“LUNA tam olarak 50 günlük hareketli ortalamada yani 93-94 dolar civarında seyrediyor ve 110-120 dolara gitmeliyiz.

Terra ayrıca piyasa değerine göre üçüncü en büyük stabilcoin olan UST’ye sahip.”

Bitcoin’e gelince, analist, piyasa değerine göre lider gelen kripto varlığın fiyatının, fiyat hareketi açısından BTC ve ABD doları endeksi (DXY) arasındaki korelasyona bağlı olarak yükselebileceğini söylüyor.

“Büyük bir DXY rallisinin ardından Bitcoin fiyatı yükseliyor. Ayrıca, sonuç da doğrudur. DXY tanklarından sonra, Bitcoin daha sonra tanklar ve devam eder.

Haziran 2020’de gördük. 2021 yazında büyük satış gördük ve şu anda büyük bir dolar endeksi rallisi yaşadık ve bu, son beş yılda türünün üçüncüsü.

Daha önce sadece üç kez oldu. Her gerçekleştiğinde, gerçeğin peşinden koştuk, bu da gördüğümüz bir başka çok yükseliş göstergesi.”

Ünlü Analist Bu Altcoin’in Büyük Performans Göstereceğini ve Bitcoin’in Ralli Yapacağını Söyledi!