Ünlü Analist Solana Hedefini Açıkladı! Diğer 2 Altcoin’in Ralli Yapacağını Söyledi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) için uzun vadeli büyük fiyat hedefini açıklarken bu 2 altcoin’in de ralli yapacağını söyledi.

Twitter’da 152 bin takipçiye sahip olan ve Inmortal takma adıyla tanınan analist, merkezi olmayan finans ödeme ağı LUNA’nın 80 dolar civarında desteğe kadar geriledikten sonra sonra üç haneli rakamlara dönmesini beklediğini söyledi.

“LUNA tekrar 100 doları geçebilir.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, LUNA 95,42 dolardan işlem görüyor.

Inmortal aynı zamanda diğer Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme protokolü Avalanche konusunda da iyimser. Kripto analistine göre Avalanche muhtemelen LUNA’nın ayak izlerini takip edecek.

“Potansiyel yakalama oyunu.

AVAX ve LUNA.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Solana’ya gelince, kripto stratejisti akıllı sözleşme platformunun potansiyel olarak mevcut 107 dolar fiyatından yüzde 830’un üzerinde yükselebileceğine inanıyor.

“SOL’ü 100 doların altında satın alın ve 1.000 doların üzerinde satın.”

Bitcoin’e (BTC) bakan kripto stratejisti, BTC’nin 40.000 dolarlık kilit fiyat seviyesini geri kazandıktan sonra bu hafta ralli yapmasını beklediğini söyledi.

“Bu hafta için ana plan, haftalık açıklığın geri alınması üzerine uzun (long) pozisyon açacağım.

Fiyat o seviyenin üzerine çıkamazsa, kısa (short) pozisyon arayacağım.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Inmortal’a göre, piyasa değerine göre lider kripto 40.000 doların altında işlem görürken hafta sonu Bitcoin’i açığa satanlar şimdi kapana kısılmış durumda ve kayıplarını azaltmak için büyük olasılıkla BTC satın almak zorunda kalacaklar.

“Yeşil haftalar her zaman hafta sonu kapana kısılan short pozisyonlarla desteklenir.”

Bitcoin’i açığa satış yapan yatırımcılar, bir borsadan BTC ödünç alır ve belirli bir fiyattan satarlar, fiyatların düşeceğini ve böylece borçlu oldukları BTC’yi daha düşük fiyatlarla geri ödeyerek kar elde edebileceklerini umarlar.

Fiyat onların önyargılarına karşı hareket ederse, borsayı geri ödemek için BTC’yi daha yüksek fiyatlardan satın almak zorunda kalırlar ve bu da ralliye yakıt katar.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!