BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Ünlü Analist Eylül Ayında Patlayacak 5 Altcoin’i Açıkladı!

Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, Eylül ayında büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Altcoin Daily sunucusu Austin Arnold, Eylül ayında büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü beş altcoin’i açıkladı.

YouTube’da 945.000 aboneye sahip olan Arnold, Tezos (XTZ), VeChain (VET), Ethereum (ETH), Cosmos (ATOM) ve Cardano’nun (ADA) temelinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

2018’de piyasaya sürülen Tezos, kullanıcılarının XTZ coin’lerini tutarak ağ yönetimine aktif olarak katılmalarını sağlayan akıllı bir sözleşme platformudur. Arnold, XTZ’nin Crypto Finance Group, InCore Bank ve Inacta dahil olmak üzere birçok İsviçre merkezli blok zinciri ve finans şirketi arasında benimsendiğini vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Ortak bir açıklamada, üç İsviçreli şirket Tezos’u benimsemeyi seçtiklerini çünkü “zincir üzerindeki yönetişimi ağı kesintiye uğratmadan veya bölmeden yükseltmelere izin verdiğini” söyledi.

Arnold, bu finans şirketlerinin belirli bir niş (özelleştirilmiş pazar) oluşturmak için Tezos’u kullandıklarını düşündüğünü söyledi.

“Öyle görünüyor ki, kendi küçük nişlerini oluşturuyorlar. Özellikle bir tür uyumluluğa ihtiyaç duyan finans kurumları ve kurumlarla çalışmak için Tezos token standardını kullanmaya karar verdiler.”

Sıradaki altcoin, blok zinciri destekli tedarik zinciri platformu VeChain. Arnold, blok zincirinin, kendi kurumsal olmayan token (eNFT) pazarının gelişimini finanse etmek için 1 milyon dolar taahhüt ettiğini ve blok zincirinin NFT’lerin geleceğindeki payını oluşturduğunu belirtti.

“Gerçek iş dünyasında kilit bir rol üstlenen işletmeler, NFT teknolojilerinin toplu olarak benimsenmesinin arkasındaki ana itici güç olacak ve bu nedenle, bu benimsemeyi kolaylaştırmanın en iyi yolu, VeChainThor platformunu kullanarak canlı bir eNFT ekosistemi geliştirmek ve desteklemektir. ”

Coinzilla Banner (728x90)

Arnold ayrıca en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’u (ETH) ele aldı. Kripto para borsası Kraken, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri Uniswap, The Graph, Compound, Lido ve Synthetix dahil olmak üzere altı kripto para kuruluşlarına, Ethereum’un yaklaşmakta olan “Ethereum 2.0” yükseltmesine yönelik çabalarını desteklemek için her birine 250.000 dolar olacak şekilde 1,5 milyon dolar bağışta bulundu.

“Bunun sizin için önemli olmasının nedeni, bize tüm kripto ekosisteminin veya en azından birçok büyük kuruluşun bu büyük ETH yükseltmesinin başarısını desteklemek için para ve kaynak bağışladığını göstermesi.”

Ünlü analist, büyük finans devi Visa’nın geçen hafta kendi CryptoPunk NFT’sini satın aldığını vurgularken tarihin ve güvenin hala Ethereum’dan yana olduğunu söyledi.

Kripto para analistinin seçtiği dördüncü altcoin, merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik ağı Cosmos’tur. Bitcoin kullanıcılarının herhangi bir blok zincirinde BTC’leriyle yatırım yapmalarını, kazanmalarını ve ödeme yapmalarını sağlayan bir DeFi platformu olan interBTC’yi kullanarak en sonunda Cosmos ağını kullandıklarını söyledi. Arnold’a göre Cosmos ağının, Interchain Foundation (ICF) tarafından interBTC’nin yaratıcısı Interlay’e verdiği son hibe bu geçişteki ilk adımı işaret ettiğini belirtti.

“Farklı bir bakış açısı ile olaya yaklaşırsak, Cosmos’taki Bitcoin, Cosmos ekosistemine derin likidite getirecek ve Cosmos DeFi’nin faydasını ve kapsamını büyük ölçüde artıracaktır. Cosmos’u unutma.”

Son altcoin olarak Arnold, akıllı sözleşme platformu Cardano’yu ele aldı. Ağın önde gelen topluluğunun, Japonya’nın bu altcoin’i, sıkı düzenleyici kontrolleri başarıyla geçtikten sonra 25 Ağustos’ta Doğu Asya ülkesinde listeleneceğini resmi olarak açıklamasının ardından daha da büyüyeceğine inandığını söyledi.

Arnold, Cardano’nun BTC ve ETH ile karşılaştırıldığında nispeten düşük işlem ücretlerini ve benimsenme düzeyini de vurguladı.

“İlk olarak, Cardano açıkça Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha düşük bir piyasa değerine sahip olsa da, gerçek zincir üstü hacim diğer ikisine oldukça benzer. Bu iyiye işaret…

Cardano’daki işlem ücretlerini karşılaştırıldığında, çok daha düşük olduğuna dikkat edin. Bu, ETH’de ki 22 milyon dolara kıyasla ADA’da 55.000 dolar. Önemli. Dikkate alınması gereken bir şey.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.