Bitcoin

Ünlü Analiste Göre Bitcoin Şu anki Fiyatından 25 Kat Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Jason Pizzino, Bitcoin’in (BTC) zaman içinde yedi haneli bir fiyata ulaşabileceğini düşünüyor.

YouTube’da 263 bin aboneye sahip olan Jason Pizzino, yeni paylaştığı bir videoda, Bitcoin’in yaklaşık 25 kat artması ve 1.000.000 dolara ulaşmasının “çok da uzak olmadığını” söylüyor.

“25x biraz imkansız gibi görünebilir. Ancak Aralık 2018’den 2021’deki mevcut zirveye kadar görebildiğimiz gibi, temelde 22 kat geri dönüş oldu. Yani yüzde 2,100 yükselmiş. Aslında çok uzak bir hedef değil. Ama insanların beklediğinden çok daha fazla zaman alacağını düşünüyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Analist, Bitcoin’in 1.000.000 dolarlık bir fiyata ulaşması için lider kripto varlığın hisse senetleriyle olan bağını koparmak gibi zorlukların üstesinden gelmesi gerektiğini söylüyor. Pizzino’ya göre Bitcoin, Nasdaq hisse senedi endeksi ile yüksek oranda ilişkilidir.

“Üstesinden gelmemiz gereken bazı zorluklar Nasdaq’tan ayrılmak…

Sorun, Nasdaq’ın kendisinde, Nasdaq’ta daha fazla olumsuzluk içinde olabileceğimiz için yatıyor, bu da Bitcoin ve Ethereum’da ve tabii ki kripto para birimlerinde daha fazla olumsuzluk anlamına geliyor.”

Pizzino, hisse senetlerinden ayrılmanın yanı sıra, Bitcoin’in merkez bankalarının şu anda savaştığı bir enflasyon artışının ortasında fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın olan altın gibi ticaret yapması gerektiğini söylüyor.

“Bitcoin’in teknolojiden ayrılması gerekiyor. Teknoloji sektöründen ayrılması ve bir dünya rezerv varlığı haline gelmesi için altınla daha uyumlu hale gelmesi gerekiyor…

Ethereum ve diğer kripto para birimleri ile birlikte Nasdaq’la da çok ilişkilidir. Ve altına doğru daha fazla hareket etmesi gerekiyor. Bu, Fed faiz oranlarını sıkılaştırırken ve borsanın geri kalanı düşmeye başlarken altının piyasa hareketlerinden kaynaklanıyor.”

Ünlü Analiste Göre Bitcoin Şu anki Fiyatından 25 Kat Yükselebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram