LUNA

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin Durdurulamaz!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto sektöründeki yatırımcılar tarafından yaygın olarak takip edilen ünlü kripto analisti, Ethereum’un en büyük rakiplerinden birinin durdurulamaz göründüğünü dile getirdi.

Yeni bir strateji oturumunda, finansal eğitime ev sahipliği yapan YouTube kanalı InvestAnswers, merkezi olmayan stablecoin ihraççısı Terra’nın (LUNA) son iki aydır devam ettiği sıcak çizgiyi inceledi ve projenin Bitcoin (BTC) ile olan yapısal bağlantılarının altını çizdi.

“LUNA’yı durdurabilecek hiçbir durum yok. 60 günde yüzde 166 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Terra’nın kurucu ortağı Do Kwon’un Bitcoin destekli bir algoritmik stabilcoin yaratmasının ana hamlesi. Bunun bir oyun değiştirici olacağına inanıyorum, yine bu konuda çok iyimserim.

Neden Bitcoin satın almayı bıraktığından emin değilim, sanırım bir dip bekliyor. Ama sadece şu tabloya bakın, bu bir canavar ve ben onun durduğunu görmüyorum.”

LUNA
Kaynak: InvestAnswers/YouTube

Analist, 24 Mart’ta Terra’nın Bitcoin’i teminat olarak kullanarak Bitcoin başına 80.000 dolarlık şaşırtıcı bir değerlemeye nasıl ulaşabileceği konusunda ortaya koyduğu teorik modelle ilgili olarak şunları ifade etti:

“Tüm adımları doğru yönde atıyor ve nerede olduğumuzu oldukça yakından takip ediyor.”

Terra bu yazının yazıldığı süreçte yüzde 7,19 düşüş gerçekleştirdi ve 105,78 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Ek olarak LUNA, 5 Nisan’da aylık en yüksek seviyesi olan 119,01 dolara ulaşmıştı.

Ünlü analist ayrıca bir başka en iyi Ethereum rakibi Solana‘ya (SOL) ve BTC ticaret çiftindeki son hamlelere göz attı.

“Tam olarak 200 günlük hareketli ortalamanın dışında reddedildi.

Bu SOL-Bitcoin oranını takip etmek bizler için oldukça önemlidir. Dip seviyenin 0,0022 (94,26 dolar) olduğunu düşündüm, ancak 0,002 BTC yani 85,60 dolara düştü.

Sonra büyük miktarda para akışı nedeniyle Mart sonundan Nisan başına kadar fırladı ve şimdi reddediliyoruz, ancak oradan tekrar sıçrayacağımızı düşünüyorum.”

Solana, bu yazı yazılırken yüzde 5,67 düşüş ile 116,41 dolar seviyelerinde işlem görüyor. SOL’ün aylık en yüksek seviyesi ise 142,11 dolarak olmak üzere 2 Nisan’da yaşanmıştı.

Youtube’de 428.000 takipçiye sahip olan ünlü analist Ethereum’a gelince, takipçilerine önde gelen akıllı sözleşme platformunun dar bir fiyat aralığında takıldığını ve mevcut verilerin ona bir sonraki adımın net bir resmini vermediğini söylüyor.

“Ethereum için son beş güne bakarsanız, birkaç kez 3.500 doların üzerine çıktı ancak tekrar düştü.

Bu süper dar aralık ise; 3.450 ila 3.460 dolar, 3.520 ve 3.560 dolara kadar. Sadece yukarı ve aşağı, yukarı ve aşağı. Bu gerçekten ilginç. Bana bir şeyin verilmesi gerektiğini çağrıştırıyor.

Tüm aşağı yönlü alım opsiyonlarına ve oradaki opsiyon işlemlerine baktığımda, bunun nereye gideceğini bilmediğimi düşündürüyor.”

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde, Ethereum yüzde 2,39 düştü ve 3.228 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin Durdurulamaz!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram