Uzman Analist: “Bu Altcoin, 2022’de Büyük Ralli Yapacak!”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti Michaël van de Poppe, önümüzdeki yıl Ethereum rakiplerinden birinin büyük yükselişler gerçekleştirebileceğini söyledi.

YouTube’da 155.000 aboneye sahip olan uzman analist, paylaştığı yeni bir videoda, hem Avalanche (AVAX) hem de diğer katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) bu yıl Ethereum’a (ETH) rakip olarak popülaritesini artırdığını söyledi.

AVAX’a daha yakından bakıldığında, analist, akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 144,96 dolardan yüzde 45’in üzerinde düştüğü için olası giriş noktalarını araştırıyor.

“Potansiyel giriş noktalarına geldiğimizde, bunu önceki fiyat eylemine dayanarak da türetmeye başlayabiliriz.

Yani eğer AVAX 55 dolara ve bir önceki en yüksek seviyeye doğru geri dönüyorsa, bu hala yükseliş eğilimi gösteren bir sonuçtur ve tersine dönmeden önce 55 dolar’a kadar bir geri dönüş beklememiz garip değildir çünkü genellikle bu seviyeler bir test ediliyor. AVAX ile ilgileniyorsanız, bu giriş noktası bu ilk seviyedir.

İkinci giriş noktası ise, 65-85 dolardan sıçradığımız bu blok civarında bulunuyor.”

Van de Poppe’ye göre, AVAX’ın derin geri çekilmesi, Ethereum rakibini gelecek yıl toplanacak sağlam bir konuma getiriyor.

“Ve kesinlikle, bu grafiğin sol tarafı, büyük bir dürtü dalgasından sonra, 2022’de gerçekleşecek yeni bir dürtü dalgasına sahip olmadan önce şu anda gördüğümüz bir düzeltme periyodu alacağınızı gösteriyor.”

Kaynak: YouTube

Avalanche, gün içinde yüzde 6,41 ve haftalık en yüksek seviyesi olan 94,61 dolardan yüzde 14,69 düşüşle 79,47 dolardan işlem görüyor.

AVAX’ın gelecekteki fiyat tahminlerine devam eden analist, potansiyel hedefler türetmek için Fibonacci uzatma aracını kullanıyor.

“230 dolarlık potansiyel bir hedefe bakıyoruz. 300 dolara ve 370 dolara da bakıyoruz.

Peki AVAX bir sonraki itici harekette bu seviyelere doğru koşacak mı? Yaklaşık 90 ila 142 dolar arasında bir dip olacaksa, AVAX’ın 360 dolara doğru gittiğini görmek beni şaşırtmaz.

Bu durumda, ekosistemin gerçek büyümesiyle bir araya gelen ve bu hareketle sonuçlanan yeni bir dürtü dalgası arayan yeni bir genişlemeye sahip olacağız.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
3
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!