ethereum classic
ethereum classic

10 Ekim Ethereum Classic, Monero ve NANO Fiyat Analizi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para biriminin son zamanlarda 2020 için yüksek seviyesini kaydetmesiyle, Monero için uzun zamandır beklenen bir boğa piyasasının başlangıcı olabilir. NANO da güçlü bir satın alma ivmesi kaydediyordu ve dijital varlığın grafikleri bir yükseliş dikdörtgen modeline dikkat çekiyordu.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Son olarak, Ethereum Classic, bir önceki haftaya göre çok önemli bir destek seviyesinin önemli ölçüde üzerine çıkarak grafiklerinde kayda değer kazançlar kaydetmeye devam etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Ethereum Classic

Dijital varlık kısa vadeli bir yükseliş trendindeydi ve ETC yükseliş belirtileri gösteriyordu. Yazının yazıldığı sırada, ETC 5.29 $ seviyesinden işlem görüyordu. Aslında, Ethereum Classic, son 24 saat içinde,%50 geri çekilme bölgesinin ve Fibonacci geri çekilme aracının işaretlediği 5,26 dolarlık destek seviyelerinin üzerine çıkmıştı.

Ayrıca, artan ADX ve + DMI (mavi) ile -DMI (turuncu) üzerinde yükselen Yönlü Hareket Endeksi, yükselen bir fiyat eğiliminin güçlendiğine işaret etti.

Alıcılar yükseliş duruşlarını yeniden teyit etmeye devam ederse, önümüzdeki günlerde fiyat %23.65 geri çekilme bölgesine bile ulaşabilir.

Monero

Gizlilik koini Monero, yazım sırasında 118.202 dolardan işlem görüyordu. XMR, Haziran 2019’dan bu yana ilk kez 120 dolarlık direncini kırdı ve piyasa boğaları bu bölgede bir kez daha pozitif güç gösterdi.

Ancak, kısa vadede kısa bir fiyat konsolidasyonu da olası bir senaryodur. Aynı şey, nötr kaldıkça kıvrımlı MACD ve Signal hatları tarafından kanıtlandı. Ayrıca, Bollinger bantlarının yakınsamasından kaynaklanan azalan volatilite, daha fazla fiyat konsolidasyonunu destekleyebilir.

Monero, geçtiğimiz günlerde Ledger Nano App güncelleme sürümünü (1.7.3) çıkardığı duyurulduktan sonra haberlerde yer aldı. Aynısı, en son GUI ve CLI istemcileriyle (0.17.0.1 – Oxygen Orion) uyumlu olacak.

NANO

NANO, son 24 saatte 0,798 dolarlık destek seviyesinden etkileyici bir sıçramanın ardından başka bir yükseliş oluşumu için hamle yapmaya hazırlanıyor olabilir.

Aslında, kripto para piyasasında görülen bazı toparlanmalar ışığında dünden beri dijital varlık %6,5 arttı. Nano ayrıca bir Boğa dikdörtgen devam kalıbı yaparken görüldü.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

0,816 dolar ve 0,835 dolarlık destek ve direnç seviyeleri arasında değişti. Genellikle dikdörtgen desenler sırasında dalgalanan ancak bir kırılmadan sonra artan hacimler de bu senaryoyu doğruladı.

Düşük hacim seviyelerinin yükseliş eğilimi ile aynı zamana denk gelmesi muhtemeldir.

10 Ekim Ethereum Classic, Monero ve NANO Fiyat Analizi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.