2018’de Bitcoin’in Dip Seviyesini Doğru Bilen Analist, 2022 için Dip Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin’in dip seviyesini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para analisti, BTC’nin son iki aydaki düşüşe rağmen bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını söyledi.

Twitter’da 203.400 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla bilinen analist, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki haftalarda 52 haftanın en düşük seviyesine düşeceğini düşündüğünü söyledi.

“Aralık ayında, bu senaryoyu sürekli söyledim ama yine de her zaman aklımın bir köşesindeydi. Şimdi bunun gerçekleşme ihtimali daha yüksek gibi görünüyor. Mesele şu ki: BTC’nin hala düşebileceği ve yeterince uzun bir zaman çizelgesinde makro yükselişini sürdürebileceği gerçekten geniş bir aralık var.

HAYATTA KALMAK.”

Fjpr2Eoauaaz8Ly
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın grafiğine bakıldığında, kripto analistinin 1998 ve 2012 yılları arasında Dow Jones Industrial Average’ın (DJIA) piyasa yapısını izleyerek Bitcoin ile benzerliğini gösteriyor. Bu dönemde, DJIA parabolik bir yükselişi patlak vermeden ve ateşlemeden önce geniş bir aralıkta işlem gördü.

Kripto stratejisti, BTC’nin uzun vadede yükseleceğini düşünse de, Bitcoin’in herhangi bir yükseliş momentumu oluşturmadan önce 30.000 doların altına düşeceğini söyledi.

“Her iki tarafta da 1.000 dolarlık bir boşluk ile tam olarak 25.800 dolardan bir dip arıyorum.”

2018’de, Smart Contracter, lider kripto para biriminin 6.000 dolarda kritik desteğin altına düşmeden önce BTC’nin son düşüş aylarını yaşadığını yazmıştı.

“Her iki tarafta da 200 dolarlık bir boşluk ile tam olarak 3.200 dolardan bir dip arıyorum.”

2018’de Bitcoin’in Dip Seviyesini Doğru Bilen Analist, 2022 için Dip Seviyeyi Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.