30 Ekim Bitcoin SV Fiyat Analizi: BSV’de Düşüş Tehlikesi

bitcoin sv
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin SV, son 180 dolarlık yeniden testinde kendini iyi hissetmiş olsa da, 163 dolara hızlı düşüşü işleri biraz karmaşık hale getirdi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Piyasa Bitcoin’in işaretini takip ederken, her altcoin grafiğinde düşüş eğilimi belirgindi ve BSV de farklı değildi. 3 milyar dolarlık piyasa değeri ile BSV ilk 10’a geri döndü. Ancak analizler gelecekteki ticaret döneminin büyük ölçüde belirsiz olduğunu gösterdi.

Bitcoin SV 12 saatlik grafik

Bsv 9

Şu anda Bitcoin SV, yükselen bir üçgenin trend çizgileri arasında salınmaya devam etti. Model, yükselişe dair sonuçlar taşırken, BSV’nin alt trend çizgisiyle yeterli düşük zirveler gerçekleştirmesi ile Bitcoin’in piyasa etkisi büyük görünüyor. Piyasa yapısı doğru tutulursa, 180 doların üzerindeki beklenen yükseliş dalgalanmasının Kasım ayının 2-3. Haftasında ortaya çıkması gerekiyor.

Bununla birlikte, kolektif endüstriden gelen daha fazla düşüş baskısı, turuncu yolla (olası bir yeniden test senaryosu) belirlendiği üzere, altcoin için bir sahte çıkışı tetikleyebilir. Bitcoin SV şu anda 165 doların biraz altında kaldı ve varlık 160 dolardan daha fazla desteğe ve düşüş baskısı devam ederse muhtemelen 150 dolara kadar düşebilir. Anahtar direnç 180 dolar ve 165 dolar olarak kalırken, uzun vadeli destek 150 dolar.

123

Önümüzdeki birkaç hafta için belirsiz bir eğilimin açık gerekçeleri piyasa göstergeleri ile gösterilebilir. Stokastik RSI, varlık için olası bir yükseliş dönüşü önerdi. Mavi çizgi, aşırı satılan bölgede turuncu çizgi ile potansiyel bir geçiş sürecinden geçiyor. Şimdi, karşı düşüş argümanı kalan göstergeler tarafından resmedildi ve MACD güçlü bir düşüş bölgesine girdi.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Awesome Osilatör şu an için zayıf bir düşüş ivmesi olduğunu öne sürdü.Ancak yükseliş rallisinin belirtileri minimum düzeydeydi.

Sonuç

Bitcoin SV ile ilgili en büyük sorun Bitcoin ile olan ilişkisi olmaya devam ediyor. BTC devasa yükseliş rallisini yeni tamamladı ve şu anda bir düzeltme dönemi bekliyor. BSV, boğa büyüsü sırasında BTC ile toparlanmasa da, düşüş sırasında liderliğini takip edebilir.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.