Bitcoin Cash Fiyat Analizi: BCH Aşağı Yönlü 200 Günlük SMA’da – İşte İzlenecek Seviyeler

Bitcoin Cash
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Protokol kendisini BCH ABC ve BCHN arasında bölmeye hazırladığı için Bitcoin Cash bir hard forkun eşiğinde. Coin Dance’a göre, madencilerin çoğunluğu BCHN protokolünü büyük ölçüde tercih ediyor gibi görünüyor. Görünüşe göre son 1000 bloğun %73 veya sayı ile ifade edersek 731’i BCHN kullanılarak çıkarılmış.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

fxsoriginal

Fiyat görünümü

Bitcoin Cash, 240 $’dan destek buldu ve 21 Ekim ile 24 Ekim arasında 276 $’a yükseldi. O zamandan beri, BCH, yazının yazıldığı saat itibariyle 260 $’a düşerken fiyat ciddi bir gerileme yaşadı. Daha fazla aşağı doğru hareket muhtemelen 100 günlük SMA (256,25 $), 200 günlük SMA (247 $) ve 50 günlük SMA (236 $) tarafından engellenecek.

bchusd daily chart

Günlük izdiham detektörü, fiyatın 261 dolar ile 262 dolar arasında anında bir direnç yığınıyla karşı karşıya olduğunu ve bu da herhangi bir hareketi durdurduğunu gösteriyor. En güçlü destek, 200 günlük SMA’da (247 $) yatıyor. Bu nedenle, fiyat 100 günlük SMA’nın altına düşse bile, aşağı yöndde 247 $ ile sınırlıdır.

fxsoriginal

3 günlük grafik, düşüş görünümümüzü daha da güçlendiriyor. Gördüğünüz gibi, fiyat TD sıralı göstergesindeki satış sinyalini parlattı. Bu zaman diliminde, olumsuz taraf 50 barlık SMA’da (250 $) görünüyor.

bchusd 3-day chart

Boğaların herhangi bir umudu var mı?

BCH yatırımcıları için cesaret verici işaret, balinaların dip seviyeleri satın alıyor gibi görünmesi gerçeği olmalıdır. 10.000-100.000 token tutan adreslerin sayısı 25 Ekim’de 164’ten 27 Ekim’de 168’e yükseldi. Bu sıçrama o kadar da önemli görünmese de, bu adreslerin yüz binlerce ila milyon dolarlar değerinde BCH tuttuğunu unutmayın.

fxsorignal

İzlenecek temel fiyat seviyeleri

Ayılar, BCH’yi 200 günlük SMA’ya (247 $) indirmeye çalışacak ve bu da herhangi bir düşüşü önlemek için yeterince güçlü destek sağlayacak.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Alıcıların, desteklemek üzere 261-262 dolarlık direnç engelini aşmaları gerekecek. Bunu takiben fiyatı 275 dolara kadar çıkarabilecekler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!