bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin Kafayı Aşağı Çevirdi – Bitcoin Analizi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük piyasa değerine sahip olan kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatte %3 değer kaybetti ama hala çizdiğim paralel kanalımın içerisinde işlem görmeye devam ediyor. Peki bundan sonra ne olacak?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bitcoin kafayı aşağı çevirdi

ZRV26MXn

Ne güzel bu kanal içerisinde adım adım gidiyorduk ama yine 34000 dolar bölgesine indik. İyi ki 35000-36000 hedefimden kâr alındı.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

34000 dolar güncel destek seviyemiz oldu. Burası kırılırsa ve altında kapanış yaparsak yukarı yönlü paralel kanaldan çıkıyoruz ve bu kanaldan çıkarsak daha da aşağı gelmesi ihtimallerden birisi. Yani 34 bin dolar altında kapanış yaparsak 33000-32500-31000 seviyeleri gelebilir. Fakat 33000 dolar desteğimiz güçlü orası kolay kolay kırılmayabilir. Zaten orası kırılır ve kapanış gelirse bir sonraki durağımız 31000 dolar seviyesi.
Grafikte çizdiğim paralel kanaldan çıkarsa yukarı trendimiz tersine dönüyor. Dolayısıyla tekrar tehlikeli bölgeye girmiş oluyoruz.
Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.
Eğer 35300’ün üzerine atarsak ve üstünde kapanışlar gelirse bu kanalda ilerlemeye devam edecek ve altlar tekrar canlanacak. Bu arada 36000 dolar direncimiz güçlendi. Burası kırılırsa eğer hızlı bir yükseliş gelebilir ve 37000-38000-39000 hedefleri gelebilir.

Ne yapmamız lazım?

Özetle Bitcoin 33000 ve 36000 dolar arasında git-gel yapıyor. Ya bu fiyat dalgalanmalarını kısa vade değerlendireceksiniz yada 36000 direnci kırılırsa mala gireceksiniz. 36000 dolar kırılırsa hızlı bir yükseliş gelebilir bunu da kısa vadeli olarak değerlendirmekte fayda var. Yine de ne olursa olsun bu süreçlerde kârı alıp çıkın malda kalmayın malda kalırsanız malın altında kalma ihtimaliniz çok yüksek. O yüzden çok kısa vade kâr gördüğünüzde alıp nakit’e geçin.

Bitcoin Kafayı Aşağı Çevirdi – Bitcoin Analizi

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!