bitcoin
11:19
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’de tehlike devam ediyor ve 4 saatlikte ayı bayrağı formasyonu oluşuyor. Dikkat edilmesi gereken seviyeler var. İşleme girecekler fake hareketlere dikkat etmeli. Bu dönemde piyasa yapıcılar botlar ile stop-loss’ları çok sık patlatıyorlar. Takip etmemiz gereken kritik seviyeleri verdim ve detaylı bir Bitcoin analizi oldu. Geç kalmadan hemen izleyin.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/ibrahimcosar58

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Telegram kanalıma katılın: https://t.me/bitcosaryatirimci

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kullandığım Düşük Komisyon Alan Yüksek Hacimli Borsalar: (Sizlerde aşağıdaki linkler üzerinden hemen üye olup komisyon indirimleri kaldırılmadan komisyon indirimini hemen kapın.)

Bitcoin’de Ayı Bayrağı Oluşuyor! 36 Bin Dolar Gelir mi? Bitcoin Analizi l İbrahim COŞAR
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.