Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, 3 Kat Yükseliş Gerçekleştirebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum ölçeklendirme çözümünün mevcut boğa döngüsünün sonunda potansiyel olarak yüzde 200’lük bir artış gerçekleştirebileceğini söyledi.

YouTube’da 1,7 milyon aboneye sahip olan ve Guy takma adıyla tanınan ünlü analist, Polygon’un (MATIC) 2-3 kat artış görebileceğini ve önerilen yol haritasını takip ederse muhtemelen daha da fazla yükselebileceğini söyledi.

“MATIC’in bu boğa piyasası sona ermeden ne kadar ileri gidebileceğini merak ediyorsanız ve mütevazi bir tahminde bulunmam gerekiyorsa 2-3 kat yükselebilir.

MATIC’in devasa piyasa değeri, bundan daha fazla büyümesinin pek mümkün olmadığı anlamına geliyor.

Bununla birlikte, MATIC’in daha da büyük bir hamle yapması mümkündür, ancak bu nihayetinde Polygon’un yol haritasına bağlıdır.”

Polygon’un yol haritası yakın zamanda MATIC’in kurucu ortağı Sandeep Nailwal tarafından açıklandı ve katman-2 ölçekleme çözümünün bir sonraki aşamada gerçekleştirmeyi hedeflediği beş kilometre taşını belirledi.

Bu kilometre taşları arasında Avail Side Chain, Nightfall ZK Rollup ölçeklendirme çözümü, isimsiz bir iyimser ölçeklendirme çözümü, Ethereum için uygulamaya özel yan zincirlerin tanıtılması ve kurumsal yan zincirlerin tanıtılması yer alıyor.

Avail Side Chain, Polygon’a göre “bağımsız zincirler, yan zincirler ve zincir dışı ölçeklendirme çözümleri için hedeflenen genel amaçlı, ölçeklenebilir veri kullanılabilirliği odaklı bir blok zinciri” şeklinde tanımlanıyor.

Rollup, Ethereum’un blok zincirinin dışında işlemleri yürüten ancak işlem verilerini kaydeden çözümlerdir. İki tür Rollup vardır: iyimser Rollup ve ZK Rollup. İyimser Rollup otomatik olarak işlemlerin geçerli olduğunu varsayar, ZK Rollup ise zincir dışında hesaplamalar çalıştırır ve ardından bir geçerlilik raporu gönderir.

Guy’a göre, Polygon ekibi bu eklemeleri önümüzdeki yılın başlarında çalıştırmayı hedefliyor.

MATIC, yazının yazıldığı sırada, yedi günün en düşük seviyesi olan 1,71 dolardan yüzde 22,31 artışla 2,08 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin, 3 Kat Yükseliş Gerçekleştirebilir!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!