Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, Boğa Piyasasına Giriyor Olabilir: Ünlü Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, kripto piyasası toparlanmaya başlamışken, bu altcoin’in boğa piyasasına girip girmediğini açıkladı.

YouTube’da 256.000 aboneye sahip olan Pizzino, paylaştığı yeni bir videoda, yedinci en büyük kripto para birimi olan ADA’nın 1,07 dolardan yükselerek 1,40 dolarlık fiyat seviyesini kırdığında boğa bölgesine girebileceğini söylüyor.

“Bu, ADA’nın önceki ‘yukarı’ aralığı eşleştirmek için ulaştığını görmek istediğimiz alandır.

Bu altcoin’in ne yaptığı hakkında bir fikir edinebilmeniz için piyasanın en azından düşüş trendinde yaptığı yukarı aralıklara ulaştığını veya bu aralıkları genişlettiğini görmek istiyoruz.

Daha fazla insanın satın aldığını, aralıkların arttığını görebilirsiniz, bu nedenle piyasanın o noktadan itibaren yükselmesi gerektiğini varsayabilirsiniz, çünkü güç piyasaya geri geliyor.

Daha uzun ‘yukarı’ aralıklar elde ediyoruz ve bu nedenle ADA’nın ABD doları karşısındaki önemli fiyat noktası şu anda yaklaşık 1,40 dolar seviyesi.”

Analist, Cardano’nun 1,60 doların üzerine çıkmasını dört gözle beklediğini söyledi, ancak altcoin’in yükseliş yolunda kısa vadeli düşüşler görebileceği konusunda uyarıyor.

“1,60 dolar olan yüzde 50’lik seviyemize yaklaşıp ardından düşmeden önce en yüksek seviye olan 1,64 dolar civarına ulaşacak.

Potansiyel olarak küçük kısa vadeli geri dönüşler gerçekleştirecek olan bu küçük seviyelerden birçoğu var. Bu olursa, düşük seviyelerin altına daha da inmememiz koşuluyla piyasa hala güçlü olduğundan oldukça memnun kalabilirsiniz…

Yani, ADA için bu seviyeleri özetlemek gerekirse, ABD doları çiftinde (ADA/USD), ilk seviye 1,40 dolar civarında bulunuyor ve daha sonra tutunduğunu görebilmek için, 1,60 doların, ideal olarak 1,64 doların üzerine çıktığını görmek istiyorum.”

Bu Altcoin, Boğa Piyasasına Giriyor Olabilir: Ünlü Analist Açıkladı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!