Ethereum
Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Kilit Dirence Ulaştı – Sırada Hangi Seviye Var?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum şu anda ABD doları karşısında 350 doların üzerinde düzeltme yapıyor. ETH fiyatı şu anda 355 dolarda büyük bir engelin yakınında işlem görüyor ve yeni bir düşüş başlatabilir.

Ethereum %2 yükseldi ve 350 $ seviyesindeki direnç bölgesini kırdı.

Fiyat şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor, ancak 355 $ civarında engellerle karşı karşıya.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 355 dolara yakın direnç gösteren çok önemli bir sözleşme üçgeni var.

Parite ya 355 doların üzerine çıkabilir ya da 350 doların altındaki düşüşünü yeniden başlatabilir.

Ethereum fiyatı kilit dirence yakın işlem görüyor

Ethereum, kilit 335 dolarlık destek seviyesinin üzerinde sabit kaldı ve son zamanlarda iyi bir iyileşme dalgası başlattı. ETH fiyatı 340 dolar ve 350 dolar direnç seviyelerinin üzerinde güzel bir şekilde toparlandı.

Ethereum fiyatı, 350 dolarlık direncin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerine çıkmayı başardı. Ayrıca, aşağı yönlü hareketin %23.6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde, 372 $ yüksek seviyeden 335 $’a kadar düşük seviyeye doğru bir kırılma oldu.

Fiyat şu anda 355 $’lık önemli bir direncin yakınında işlem görüyor. Ethereum ayrıca, 372 $’lık yüksek seviyeden 335 $’lık düşük seviyeye doğru anahtar aşağı doğru hareketin % 50 Fib geri çekilme seviyesini test ediyor.

Ethereum fiyatı 355 dolara ulaştı. Kaynak: TradingView.com
Ethereum Kilit Dirence Ulaştı – Sırada Hangi Seviye Var? 1

355 $ direncinin üzerinde başarılı bir kapanış ve 360 ​​$ seviyesinin üzerindeki takip hareketi, önümüzdeki günlerde 400 $ direnç seviyesine doğru istikrarlı bir yükseliş için kapıları açabilir.

ETH’de taze ayı kırılması mı?

Ethereum 355 dolarlık direnci temizleyemezse, yeni bir düşüş ihtimali söz konusu. Olumsuz taraftaki ilk destek, 350 $’lık üçgen alt trend çizgisine yakın.

100 saatlik basit hareketli ortalama da 350 dolar seviyesine yakın. 350 dolarlık desteğin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altındaki olumsuz bir kırılma, 335 dolarlık desteğe doğru yeni bir düşüşün yolunu açabilir.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Teknik göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD, yükseliş bölgesinde yavaş yavaş hız kaybediyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 50 seviyesine doğru düzeliyor.

Ana Destek Seviyesi – 350 $.

Ana Direnç Seviyesi – 355 $.

Ethereum Kilit Dirence Ulaştı – Sırada Hangi Seviye Var?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!