Fiyatı Düşük Olan ve Alınabilecek En İyi 5 Altcoin: 2021 Aralık Sonu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, birkaç gündür düzeltme ile karşı karşıya kaldı. Toplam piyasa değeri son 24 saatte 2,24 trilyon dolara düştü.

Bugün sizlere düşük fiyatlı olan alınabilecek en iyi 5 altcoin derlemesi yaptık.

Fiyatı Düşük Olan ve Alınabilecek En İyi 5 Altcoin

1. SushiSwap (SUSHI)

SUSHI, son 24 saat içinde yüzde 9,17 arttı ve genel piyasa trendini aştı. Geçen haftadan bu yana yüzde 57,71 yükseliş gerçekleştiren SUSHI, yazının yazıldığı sırada 9,15 dolardan işlem görüyor.

SUSHI’nin göstergeleri dün zirve yaptı ve göreli güç endeksi (yukarıda mor renkte) 90’a ulaştı. Bu, altcoin’in aşırı satın alım bölgesine girdiğini gösterir. Ancak, RSI o zamandan beri 40’a düştü. Bu arada, 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı) 200 günlük ortalamasının (mavi) oldukça üzerinde kalıyor. Başka bir deyişle, hala bir rallinin ortasında olabilir.

Ayrıca son zamanlarda yaşanan yönetimdeki sıkıntılar çözüme kavuşursa daha da yukarı çıkması muhtemel olacaktır.

2. MIOTA (IOTA)

IOTA, gün içinde yüzde 4,80 arttı. Ayrıca geçen haftadan bugüne ise yüzde 15,51 yükseliş gerçekleştirdi.

IOTA’nın göstergeleri iyi bir ivme göstermeye devam ediyor. RSI, dün 20’nin hemen altındayken şu anda 60 seviyelerinde bulunuyor. 30 günlük ortalaması da 200 günlük seviyesinin üzerine çıkarak yeni seviyelere ulaşabileceğini gösteriyor.

Bahsi geçen bu altcoin’e staking’in gelmesi nedeniyle bu hafta toparlanma sürecine girdi. Iota bunu ilk olarak 16 Kasım’da duyurdu, ancak özelliği 21 Aralık’ta kullanıma sunmaya başladı.

3. Ripple (XRP)

XRP, son 24 saat içinde yüzde 4,81 düşerek 0,847 dolara geriledi. Geçen haftadan bu yana ise yüzde 11,20 düşüş kaydetti.

XRP’nin göstergeleri, satış baskısının var olduğunu gösteriyor. Bu, dibe vurmuş olabileceği ihtimaline ve düşük fiyattan alım yapılabileceği anlamına geliyor.

4. Filecoin (FIL)

FIL, son 24 saatte yüzde 6,53 gerileme ile 35,73 dolara düştü. Ayrıca geçen haftaya göre fiyatı neredeyse değişmedi.

FIL’in göreli güç endeksi ise 40 civarlarında seyrediyor. Bu, özellikle FIL’in bir ay öncesine kıyasla yukarı bir hareket gerçekleştirebileceği anlamına gelebilir. Ve FIL’in kaybettiği seviyelere tekrar ulaşabilmesi için her türlü şansı mevcut. Bunun nedeni, yerel platformunun, merkezi olmayan depolama ağı Filecoin’in güçlü bir büyüme yılı geçirmesidir.

5. Terra (LUNA)

LUNA, son 24 saatte yüzde 4,72 düşüşle 86,66 dolara geriledi. Ayrıca geçen hafta çok iyi performans göstermesine rağmen yüzde 9,94’lük bir geri çekilme kaydetti.

LUNA’nın göstergeleri, güçlü bir yükseliş için zamanın geldiğini gösteriyor. RSI bugün erken saatlerde 30 seviyelerine geriledi. Bu arada, 30 günlük ortalaması 200 güne göre dibe vurmuş olabilir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!