InvestAnswers, Bitcoin ve 2 Altcoin’in Bu Yılki Hedeflerini Açıkladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasalar sarsıntılı bir başlangıçtan 2022’ye geri dönmeye çalışırken, popüler bir kripto analisti üç kripto varlığı için fiyat hedefleri belirliyor.

Twitter’da 407 bin takipçiye sahip olan finansal eğitim kanalı InvestAnswers, yeni paylaştığı bir videoda, CryptoStackers’ın kurucusu Forrest Przybysz’in Bitcoin (BTC) grafiğini paylaştı.

Grafik, en düşüklerde birikim, fiyatın geri döndüğü yerde ortalama geri dönüş ve beklenen ralli zirvelerini gösteren aşırı genişleme adı altında üç temel fiyat aralığı metriğini içeriyor.

InvestAnswers sunucusu, Przybysz hakkında şunları söyledi:

“Tahminlerinde çok tutucu ve onun basit çizelgelerini seviyorum. Bu yıl bu boğa piyasasında 102.000 dolara gidebileceğimize inanıyor.

Ortalama geri dönüş çizgisi yaklaşık 51.000 ABD Doları ve alım seviyesi 30.000 ABD Doları ile 25.000 ABD Doları arasındadır. Bitcoin’i 25.000 dolarda göremeyeceğiz. 31.000 doların altına bile düşmedik.”

Bitcoin, 24 Ocak’ta 34.000 doların altındaki aylık en düşük seviyesinden ralliyi sürdürmeyi başardı, ancak bu yılın başındaki 47.292 dolar seviyesinden hala yüzde 17,9 aşağıda işlem görüyor.

Sırada, bu yıl şimdiye kadar yüzde 25 düşen lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) var.

Kripto analisti, projenin hedefini görmek için ETH 2.0’ın durumunu tartışırken başka bir CryptoStackers tablosuna atıfta bulundu.

“Bu tabloya baktığınızda, şu anda çok üzerinde olduğumuz birikim bölgesini yani 1.881 dolar seviyesini göreceksiniz. Ortalama geri dönüş yaklaşık 3.760 dolar ve aşırı genişleme seviyesi yaklaşık 7.500 dolar.

2021’in tamamını ETH 2.0 hakkında konuşarak geçirdik, bu artık geçmişte kaldı. Olması gerekeni bir nevi yeniden markalaştırıyorlar. Belki bu onların daha fazla zaman kazanmalarına yardımcı olur, ama oraya gerçekten varabilecek miyiz göreceğiz.

Pek çok insan diyor ki; uzlaşma mekanizması muhtemelen 2023’e kadar hazır olmayacak.

Gördüğümüz gibi, biz ilerledikçe para çıkışları, güven eksikliği ve paranın diğer varlıklara akması bunu yansıtıyor.”

Kaynak: InvestAnswers/YouTube

Ethereum, gün içinde yüzde 5,68 yükseldi ve 2.785 dolardan işlem görüyor.

Listenin sonuncusu, açık kaynaklı, merkezi olmayan blok zinciri ağı Algorand (ALGO).

Tanınmış finans medyası The Motley Fool’un Algorand’ın 2022’nin Solana’sı (SOL) olacağı iddiasına karşılık olarak InvestAnswers sunucusu, şüpheci olmaya devam ediyor.

“Algorand’ın son 12 aylık grafiğine baktığımızda, sadece yatay gidiyor.

Temelde bir yıl önce olduğu aynı yerde. Bu, koca bir yılı kaybetmek için asla iyiye işaret değil.”

ALGO gibi yatay hareket yapan varlıklarla ilgili olarak, sunucu şu sonuca ulaştı:

“Evet, bazıları iki katına çıkabilir, ancak bu yıl iki katından fazlasını istiyoruz, aradığımız şey bu. En az üç kat yükselmesini istiyoruz.

Sahip olduğumuz geri çekilmeyi de göz önünde bulundurursak, bir sürü 3x yapacak varlık bulmak çok kolay olmalı.”

Yazının yazıldığı sırada, Algorand, 0,98 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
1
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!