Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

InvestAnswers Sunucusuna Göre, Balinalar, Bitcoin İçin Yeni Bir Dip Oluşturacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

InvestAnswers’ın anonim sunucusu, büyük bir yatırımcı kitlenin Bitcoin (BTC) için en düşük fiyat seviyesinin oluşturulmasına yardımcı olacağını söylüyor.

YouTube’da 405.000 aboneye sahip olan InvestAnswers kanalının analisti, Bitcoin’in 30.000 dolarda dibe vuracağını söyledi.

“Hacim hafif ama dediğimiz gibi, bu alana en uzun süredir bakan binlerce yatırımcı, fon yöneticisi ve hedge fonu vb. var.

Ve bunun sınırlı bir varlık olduğunu biliyorlar. Güvenli bir yatırım olacağını biliyorlar. Paralarını yatıracakları güvenli bir yere ihtiyaçları var.

Fiat’ın tahribatı. Altın hiçbir yere gitmez. Borsa çok sallantılı.”

Analist, önemli satın alma gücüne sahip alıcıların indirimli fiyattan Bitcoin satın almak için harekete geçtiğini vurguladı.

“Bugün gördüğümüz şey biraz ilginçti. Büyük hacim geldi, büyük alıcılar geldi.

Ancak zincir üzerindeki verilere ve cüzdan alımlarına bakarak da anlayabilirsiniz, bunlar kişi başına 2-8 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alan insanlar.

Perakende yatırımcılar değillerdi ama ellerinden geleni yapıyorlardı.”

InvestAnswers Sunucusuna Göre, Balinalar, Bitcoin İçin Yeni Bir Dip Oluşturacak!