Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021 / Kripto paraların son yıllarda değerlenmesiyle beraber, bu sektöre her gün yeni yatırımcı girmeye başlamıştır.

Bu bakımdan kripto para önerileri 2021 yılında nelerdir gibi sorular, her gün sorulmaktadır. Ancak burada öncelikle söz konusu önerilerin yalnızca sisteme yeni olanları değil, eskileri de ilgilendirdiğine değinilmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021
Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021

Zira profesyonel yatırımcı da olsanız, yatırımdan en iyi sonucu almak için piyasayı takip etmeniz gerekir. Bu bakımdan bu yıl değerleneceği belirtilen kripto paralardan üç tanesi,

  1. Dogecoin,
  2. Uniswap,
  3. Theta,

Şeklindedir. Peki, bu coinler hakkında bilmeniz gereken nelerdir ve piyasa değerleri güncel olarak nasıldır?

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

1.      Dogecoin (DOGE)

2013 yılında oluşturulan Dogecoin (DOGE), bir “şaka” olarak oluşturulmuştur. Bu sebeple birçok yatırımcı söz konusu statüyü aşıp, değer göreceğini de düşünmemiştir. Ancak günümüze kadar gelişerek ayakta kalmış, Elon Musk’ın da katkılarıyla dikkat çekmiştir.

En iyi kuruluşlu kripto paralardan biri olan Dogecoin, ucuz olsa da performans bakımından oldukça iyidir. Dolayısıyla yatırım olarak değerlendirilebilecek seçenekler arasındadır. Fiyatı güncel olarak 3.99 Türk Lirası olup, piyasa değeri 517,301,363,139 TL’dir. Geçtiğimiz 24 saat hacmi ise 72,799,415,523 TL’dir. Kripto para yatırım tavsiyeleri arasında sıkça görülmekle beraber, almadan önce kendinizin değerlendirmesi gerekir.

2.      Theta

Özellikle son aylarda büyük bir artış yakalamış olan Theta, üç ayda on kat gibi büyük bir artış sağlamıştır. Her ne kadar artışın süreceği tahmin edilse de, yatırım için henüz geç değildir. Eğer gerekli incelemeyi hemen yaparsanız, vaktiniz hâlâ bulunmaktadır.

Ülkemizdeki kripto para borsalarında değeri 77,66 Türk Lirası olan Theta, 86,596,295,281 TL gibi yüksek bir piyasa değerine sahiptir. Geçtiğimiz 24 saatteki hacmi ise 59,273,297,250 TL’dir.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

3.      Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) ucuz olmakla beraber, umutlandırıcı kripto para birimleri arasındadır. Eylül 2020’den bu yana hayatımızda olmakla beraber, altcoinler arasında tavsiye listelerine şimdiden girmiştir. Dünyanın en büyük merkeziyetsiz yerel madeni parası olup, gelişmesine devam etmektedir.

Türkiye piyasalarına bakılacak olduğunda, fiyatının 294.26 Türk Lirası olduğu görülür. Piyasa değeri 164,669,488,554 TL olup, son 24 saatteki hacmi 6,718,931,534 Türk Lirasıdır.

Kripto Para Piyasasında Değerlenmesi Beklenen Altcoinler 2021

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!