Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

#Solana’da 1 ay önce vermiş olduğum 3 hedefimin 2’sini başarıyla vurmuştuk ve yüzde 50’nin üzerinde artış yakalamıştık.

Şimdi ise Solana’da 1 ay önce vermiş olduğum kırılıma çok benzer yeni kırılım geldi. Dolayısıyla Solana’da önümüzdeki günlerde BTC’de aksi bir durum olmadığı sürece %40’lık bir patlama görebiliriz. Bu videoda hem 4 saatlik grafik üzerinde hem de günlük grafikte #SOL analizi yaptım.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Alım bölgem ve fiyat hedeflerim Binance borsasının grafiklerine uygundur. Diğer borsalarda işlem yapanlar yanılabilirler. Bu referans linkine tıklayıp Binance’ye ücretsiz kayıt olarak düşük komisyonlarla Solana’da al-sat yapabilirsiniz: https://accounts.binance.com/en/register?ref=SLW53CG4

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Kullandığım Düşük Komisyon Alan Yüksek Hacimli Borsalar: (Sizlerde aşağıdaki linklere tıklayarak hemen ücretsiz bir şekilde üye olup bize katılın.)

Son dakika gelişmelerden haberdar olmak için Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/ibrahimcosar58

Teknik analizleri kaçırmamak için ücretsiz Telegram kanalıma katılın: https://t.me/bitcosaryatirimci

Solana (SOL) Patlamaya Hazır mı? %40’lık Yükseliş Gelir mi? l İbrahim COŞAR
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.