Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, 2022 Sonu İçin Öyle Bir Bitcoin Tahmini Yaptı Ki!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, mevcut piyasa koşullarına rağmen Bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar yaklaşık 7 kat yükselebileceğini düşünüyor.

Youtube’da 502 bin aboneye sahip olan ünlü analist Nicholas Merten, paylaştığı son videoda, Bitcoin’in piyasa değerinin 600 milyar dolara düşmesinin bir sonraki boğa koşusunun temelini oluşturacağını söyledi.

“Genişleyen zaman çerçevesinde buna bakarsanız, oldukça makul görünüyor. Üstelik, BTC piyasa değerine baktığımızda ise ilginç görünüyor… Bir önceki döngü zirvesine bir göz atarsak ve onu diplerle hizalarsak, bu oldukça önemli bir rekabet aralığı oldu.

Bitcoin burada 600 milyar dolarda tutunabilirse, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda yükselişin temelini oluşturacak.”

Kripto analisti, izleyicilerine tüm rallilerin düzeltmelerden sonra geldiğini ve genellikle büyük yatırımcıların BTC’yi çok indirimli piyasa fiyatlarından satın almasıyla teşvik edildiğini hatırlatıyor. Merten’e göre, büyük yatırımcıların nasıl satın aldığını anlamak, son derece değişken kripto piyasasında gezinmenin anahtarıdır.

“Ralliler, tasfiyeler, düzeltmeler, korku tarafından formüle edilir ve beslenir… çünkü bu piyasa değeri artışını görmenin tek yolu daha büyük yatırımcılar, kripto piyasası bu duruma geldiği zaman ortaya çıkıyorlar.

Ne zaman gelirler? En yüksek korku sırasında gelirler. İndirim yapıyorlar…

Bunun için onlara saygı duymalıyız. Daha büyük yatırımcılar hakkında çok kötü konuşuyoruz, ancak dürüst olmak gerekirse, sadece nasıl çalıştıklarını anlamamız gerekiyor ve bu pazarda gerçekten iyi yol alabiliyoruz.”

Fiyat tahminlerine gelince, Merten, bir grafikte Bitcoin’in Kasım 2022’de 200.000 dolara yükselmesini öngördüğünü söyledi.

Ünlü Analist, 2022 Sonu İçin Öyle Bir Bitcoin Tahmini Yaptı Ki!