featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Stratejist: “ETH ve Bu Altcoin Patlayacak!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto stratejisti, Ethereum’un epik bir ralli için hazır olduğunu ve başka bir akıllı sözleşme platformunun bir fiyat patlaması için hazır olduğunu tahmin ettiğini söylüyor.

Twitter’da 195.500 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, Ethereum’un büyük bir yükseliş devam modelinden çıktıktan sonra Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı büyük bir ralli yapacağını söyledi.

“ETH/BTC, çok aylı bir yeniden birikimden çıkacak ve bence altcoin’ler için oldukça yükselişli görünüyor. 0,1 BTC (4.885 dolar) ve ardından 0,14 BTC (6.839 dolar) insanların düşündüğünden daha erken gelecek. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünün.”

FFzGlAiVgAIUKw1
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Yazının yazıldığı sırada, ETH/BTC çifti 0,086 BTC (4.201 dolar) seviyesinde işlem görüyor.

Smart Contracter, ETH/USD paritesinin de ralliye hazır olduğunu söyledi. Geçen hafta sonu büyük kripto düzeltmesinden önce, kripto stratejisti Ethereum’un 3.600 dolara kadar düzeltme yapacağını tahmin etti. Geri çekilmenin ortadan kalkmasıyla Smart Contracter, Ethereum’un artık yeni rekor seviyelere yükselmeye hazır olduğuna inanıyor.

“Kapitülasyonunu 3.600-3.800 dolar arasında uzattı. Artık tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğimizi düşünüyorum.”

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Smart Contracter’a göre, AVAX şimdi her iki çiftte de kilit talep alanlarını başarıyla yeniden test ettikten sonra ABD doları ve Bitcoin (AVAX/BTC) karşısında tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmeye hazırlanıyor.

“Bu acımasız düşüş her coin’i etkilediama AVAX biraz dayandı. Böyle bir düşüşten sonra tetiği çekmek çok zor ama yapılması gerekiyor.”

FFv0OFCUUAELzhG
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın grafiğine göre göre, AVAX bu ay 160 dolara kadar yükselebilir ve aynı zaman diliminde Bitcoin çiftinde 0,0025 BTC’nin (122,13 dolar) üzerine çıkabilir.

Ünlü Stratejist: “ETH ve Bu Altcoin Patlayacak!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!