Uzman Analist, Bu 2 Altcoin’de Ralli Belirtileri Görüyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman bir kripto para analist ve yatırımcısı, kripto piyasasının dalgalı hareket etmesine rağmen bu 2 altcoin’in ralli yapmak için hazırlandığını söyledi.

Twitter’da 500 bin takipçiye sahip olan ve Pentoshi takma adıyla tanınan uzman analist, Bitcoin (BTC) hakimiyet grafiğinde devam eden sıçramanın dijital varlık piyasası için olumlu bir gelişme olduğunu söylüyor.

“Zayıf projelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğu için piyasadaki ilk sağlık işareti. İnsanların bu tweet’lere bakıp da tarihlere, saatlere, etkileşimlere ve yaşananlara baktıklarına inanamadıklarına cidden inanamıyorum.”

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Bitcoin hakimiyet endeksi, BTC’nin kripto piyasasına olan toplam piyasa değerini ölçer. Artan bir Bitcoin hakimiyeti, BTC’nin ya altcoin’lerden daha hızlı büyüdüğünü ya da diğer kripto varlıklarının BTC’den daha hızlı değer kaybettiğini gösteriyor.

Pentoshi’ye görealtcoin’ler önümüzdeki aylarda BTC’den daha hızlı değer kaybedecek, bu da aşırı spekülasyondan değer yatırımına doğru bir kaçış olduğunu gösteriyor.

“Birçok insanın BTC dominansına inanmadığını biliyorum.

Sat ve uzaklaş’ çizgisine her vurduğunda, altcoin’ler büyük oynaklıklar gösterdi. Grafiğe bakın. Piyasa, en kötü projeleri, yeni büyümek için derisini değiştiren bir yılanın tutması gibi tutuyor.”

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin’in piyasa değeri, 2022’deki en düşük seviyesi olan yüzde 39,15’ten yüzde 42,63’e yükseldi.

Ethereum’a bakıldığında Pentoshi, düşüş trendini sürdürmeden önce ikinci en büyük kripto para birimi için bir ralli öngörüyor.

“ETH. Bu da iki aydır ilk kez olumlu yönde gelişiyor. Biraz rahatlama için 2.700 dolar ve potansiyel olarak 2.900 dolar seviyelerine ulaşması gerekiyor.”

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Terra’ya gelince, kripto analisti, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağının da bir sonraki adımdan önce bir sıçrama yapacağını söylüyor.

“LUNA. Biraz korkuyu satın almamız gerekiyor… Bence risk/ödül, kısa vadeli bir sıçrama için daha uygun.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!