Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Uzman Analist, Bu 3 Altcoin’in Alım Noktalarını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum rakibi olan bir altcoin’i ve başka iki altcoin’i inceleyerek alım noktalarını söyledi.

YouTube’da 156.000 aboneye sahip olan uzman analist Michael van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları ve ödemeler için oluşturulmuş blok zinciri ağı olan Algorand’ı (ALGO) yakından takip ettiğini söyledi.

Kripto analiz uzmanı, Algorand’ın Bitcoin paritesinde (ALGO/BTC) uzun süreli düşüş yaşamasından kaynaklı olarak insanların ilgisini çektiğini söyledi.

“Bakmamız gereken birkaç önemli destek seviyemiz var. Birincisi, 0,00002635 BTC yani 1,35 dolar, bu seviyenin altındaki bütün seviyeler giriş için çok uygun noktalardır.”

Van de Poppe, grafikte gösterdiği destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü sürece, ALGO’nun, 0,00003620 BTC yani 1,85 dolar yaklaşık yüzde 40’lık bir yükseliş gerçekleştirmesinin mümkün olduğunu düşünüyor.

Algorand, yazının yazıldığı sırada, 1,64 dolardan işlem görürken Bitcoin 50.916 dolardan işlem görüyor.

Analistin altcoin listesinde sırada, işletmeler için tasarlanmış ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD) var.

Van de Poppe, EGLD/BTC paritesinde destek seviyesine ulaşana kadar EGLD’nin düşüş trendinde olacağını söyledi.

“0,004220 BTC yani 215,72 dolar civarı kesinlikle potansiyel alım satımlar için bakacağım bir bölgedir. Çünkü desteği test ettikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini test edebiliriz. Bu bölge, Elrond için nihai giriş noktam olacaktır.”

Elrond, yazının yazıldığı sırada, 255,63 dolardan işlem görüyor.

Uzman analistin altcoin listesinde son sırada, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir blok zinciri platformu olan VeChain (VET) var.

Van de Poppe, VET’in BTC karşısında (VET/BTC) direnç noktalarını kırması gerektiğini söyledi.

“Tercihen VeChain’in 0,00000190 BTC (0,09 dolar) seviyesindeki direncini kırdığını görmek istiyorum. Burayı kırarsa ikinci seviye olan 0,00000210 BTC’yi (0,11 dolar) kıracaktır. Bu bölge de kırılırsa 0,000025 BTC (0,13 dolar) seviyesine kadar yolumuzun olduğunu düşünüyorum. Kendimize daha yüksek bir dip yaratıyoruz ve ardından yükselen trend hareketi yapacağız.”

VeChain, yazının yazıldığı sırada, 0,09 dolardan işlem görüyor.

Uzman Analist, Bu 3 Altcoin’in Alım Noktalarını Söyledi!