featured

Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, Destansı Ralli Gerçekleştirebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı bir kripto para stratejisti, bu altcoin’in piyasanın genel hareketinden farklı olarak kendi rekorunu kırdığını ve yükselişe devam edeceğini söyledi.

YouTube’da kripto paralar hakkında videolar paylaşan ve başarılı bir analist olan Justin Bennett, paylaştığı yeni bir videoda, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC) hakkında açıklamalarda bulundu.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Bennett, MATIC’in, 2,70 doların kırılması dahilinde yeni rekorlar kırabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“MATIC önümüzdeki haftalarda 2,70 doların üzerine çıkarsa, bu kanalın tepesinde direnç bulması muhtemeldir. Bu ister 4,00 dolar ister 4,70 dolar olsun, buradaki önemli olan şey, MATIC’in bu seviyeyi ne zaman test edeceğidir.

Şunu unutmayın: piyasalar simetriyi sever. İşte bu yüzden, bunun gibi eşit mesafeli kanallar çok iyi çalışıyor. MATIC 2,70 doların üzerine çıkar ve bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış yaparsa, 2,70 seviyesi bir destek işlevi görecektir. Sonrasında 4 dolar ve 4,70 dolar seviyeleri de bir direnç olarak karşımıza çıkacak.

4 dolar ile 4,70 dolar arasındaki seviyeleri hedefleyebilmemiz için 2,70 dolar üzerinde bir kapanış bekleyin.”

Kaynak: Justin Bennett/YouTube

Yazının yazıldığı sırada, MATIC, gün içi yüzde 3,91 yükselişle 2,62 dolardan işlem görüyor. İki haftadan kısa bir süre önce, bu bahsi geçen altcoin 1,75 dolar gibi düşük bir fiyattan işlem görüyordu.

MATIC’in 4 dolara ulaşması demek yüzde 50’nin üzerinde bir yükselişe, 4,70 dolar olması ise yüzde 80’in üzerinde bir yükselişe tekabül etmektedir.

Bennett, önümüzdeki birkaç hafta içinde MATIC için birkaç olası senaryo düşündüğünü söyledi. Yukarıda bahsettiği durumun gerçekleşmemesi sonucunda olumsuz olabilecek senaryoyu da açıkladı.

“Ya önümüzdeki hafta 2,70’in üzerinde bir kapanış yapıp bu alanı desteğe çevirerek yükseliriz ya da 2,60 dolar ve aşağıdaki seviyelere geri döneriz.

Üçüncü senaryo, MATIC’in büyük bir düzeltme yaşaması sonucunda 1,70 dolardaki alana dönmemiz söz konusu olabilir.

2,70 doların üzerindeki kırılmanın işe yaramasının tek nedeni, piyasanın daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler yapmasıdır.

Eğer ki 1,70 dolara kadar düşersek, bu söylediklerimin hepsi geçersiz sayılır.”

Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, Destansı Ralli Gerçekleştirebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.