metaverse projesi

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yaklaşık Yüzde 1000 (10x) Artış Beklediğim Metaverse Projesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhabalar, öncelikle bu yazımda asla bir yatırım tavsiyesi yoktur. Bu yazıyı sadece bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Eğer bu konuda anlaştıysak, çok kısa yazımıza geçebiliriz. Radarımda olan bu altcoin projesinde toplayacağım bölgeyi ve beklediğim hedefleri de yazı içerisinde sizlerle paylaştım.

Bu projenin radarımda olmasının en büyük sebeplerinden birisi dünyanın en yüksek hacimli en büyük kripto para borsası olan Binance’de listeleneceğini düşünmemden kaynaklanıyor. Binance’de listelenecek projeleri öncesinde çok uygun yerlerden toplamak büyük fırsatlar sunabiliyor. Fakat kripto para piyasasının aşırı riskli bir piyasa olduğunu asla unutmamak gerekiyor.

Gate.io’da işlem gören yaklaşık yüzde 1000 (10x) artış beklediğim projenin ismi:  Efinity (EFI)

Efinity projesini en iyi altcoin borsası Gate.io’dan alabilirsiniz. Gate.io’ya hala kayıt olmayan arkadaşlarımız varsa bizim kayıt linkimiz üzerinden geç kalmadan kayıt olsunlar. 

En İyi Altcoin Borsası Gate.io Kayıt Linki https://bit.ly/gateioKAYIT

ee33fa14 1208 4a43 a4e0 43b907ab297b 1
Efinity Günlük Grafiği. Kaynak: TradingView

Neden Efinity’de büyük potansiyel görüyorum?

Efinity projesinin geçen hafta yayımlanmış olan fragmanını buraya bırakıyorum:

  • Efinity, Enjin tarafından desteklenen büyük bir metaverse projesidir.
  • Efinity, Enjin projesinin NFT token’ı.
  • Efinity, MultiChain NFT Platformu olan NFT.io‘nun sahibi.
  • Efinity, Polkadot’un Parachain Müzayedelerine katıldı.
  • Odak alanları: Oyun içi öğeler NFT ve ART’ler
  • Binance’de listelenme ihtimali çok yüksek.
  • Efinity, NFT’ler için yeni nesil blok zinciri.

Bu tarz potansiyel gördüğüm projeleri kaçırmak istemiyorsanız eğer buraya tıklayarak Telegram kanalıma mutlaka katılın. Bu sizin için çok faydalı olacaktır.

Bu projenin potansiyelini doğru anlayabilmek için Enjin’i çok iyi bilmek gerekiyor. Aslında ben Enjin’in değerinin hala doğru anlaşıldığını düşünmüyorum. NFT olayını yıllar önce çıkaran Enjin’di ve birçok kişi bunu bilmez. Enjin 2009 yılında kurulan köklü ve eski bir şirket. Blockchain teknolojisini benimseyen ilk şirketlerden birisi 10 yıl içerisinde ilk ürünleri olan Enjin Network’ü organik bir şekilde ciddi emekler neticesinde büyüterek dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuya ulaştılar. Enjin NFT’nin ağbabasıdır. Enjin’i sabaha kadar anlatsam bitmez. Çünkü çok kapsamlı bir proje. İçerisinde yok yok. Efinity’de bu yüzden büyük potansiyel bekliyorum çünkü Enjin’in projesi.

Efinity projesini Gate.io borsasında 1,00 dolar ile 1,30 dolar bölgesinden kademeli olarak toplayacağım. Efinity projesinde 3-4 aylık bir süreçte şu hedefleri bekliyorum: 3 dolar – 5 dolar – 10 dolar

Toplayacağım Bölge (Buy): 1,00$ – 1,30$
Beklediğim Hedefler (Target): 3$ – 5$ – 10$
Süre (Duration): 3-4 Ay
Geç kalmadan Gate.io’da hemen hesap oluşturmak için tıklayınız
Yaklaşık Yüzde 1000 (10x) Artış Beklediğim Metaverse Projesi