ethereum
ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yüzde 5 Düşen Ethereum Fiyatında Sıradaki Seviyeler Neler?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum %5’in üzerinde düştü ve ABD Doları karşısında kilit 350 dolarlık destek seviyesini kırdı. ETH fiyatı 335 dolarlık desteği test ediyor ve daha fazla kayıp riski altında kalıyor.

Ethereum, 355 dolarlık ana direnç bölgesini geçemedi ve %5 düştü.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Fiyat şu anda 335 dolarlık desteğin yakınında işlem görüyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça altında yer alıyor.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 352 dolarlık destekle önemli bir sözleşme üçgeninin altında bir kırılma oldu.

Alıcılar 335 dolarlık destek bölgesini koruyabildikleri sürece parite yükselebilir.

Ethereum fiyatı önemli desteği test ediyor

ETH, 355 dolarlık direnç bölgesini temizlemek için birkaç girişimde bulundu, ancak yükseliş ivmesi kazanamadı. ETH fiyatı 355 dolar seviyesine yaklaştı ve son zamanlarda keskin bir düşüşe başladı (% 5).

Düşüş, ETH / USD saatlik grafiğinde 352 dolarlık destekle kilit bir sözleşme üçgeninin altında bir kırılmanın ardından başladı. ETHfiyatı, 350 dolarlık desteğin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında hız kazandı.

Fiyat, 335 dolarlık desteğin altına bile düştü ve 333 dolara kadar indi. Şu anda yüksek düzeltme ve 335 doların üzerinde işlem görüyor.

Ethereum fiyatı %5 oranında düştü. Kaynak: TradingView.com

Yeni bir artışa başlamak için alıcıların 342 dolar ve 350 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde güç kazanması gerekiyor. Kilit kırılma bölgesi hala 355 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor.

ETH’de olumsuz kırılma mı?

Ethereum, 342 dolarlık direncin üzerinde iyi bir iyileşme dalgası başlatamazsa, daha fazla kayıp riski bulunuyor. Ethereum için ana arıza desteği, 335 dolarlık bölgenin yakınında.

Günlük 335 dolar desteğinin altında bir kapanış ve ardından 330 doların altındaki bir takip hareketi daha fazla zararı tetikleyebilir.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD – ETH / USD için MACD yavaşça boğa bölgesine doğru ilerliyor.

Saatlik RSI – ETH / USD için RSI şu anda 40 seviyesinin oldukça altında yer alıyor ve net bir iyileşme işareti bulunmuyor.

Ana Destek Seviyesi – 335 dolar.

Ana Direnç Seviyesi – 342 dolar.

Yüzde 5 Düşen Ethereum Fiyatında Sıradaki Seviyeler Neler?