16 Ekim Cardano, Zcash ve Monero Fiyat Analizi

fiyat analizi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin‘deki son fiyat düşüşü, Ekim ayı başındaki düşüşün ardından, satıcılar ticaret grafiklerinin kontrolünü ele geçirirken, altcoin fiyatları üzerinde önemli bir etkiye sahip görünüyordu.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Birkaç tanesi hariç, neredeyse tüm kripto piyasası bir kez daha kırmızıya boyandı. Cardano, trend çizgisinin altında düşüş eğilimine tanık olduğu için güçlü satış duyarlılığı sergiliyordu.

Monero ve Zcash piyasasındaki ayılar da, her ikisi için de fiyatlar temel destek seviyelerine yaklaşırken aşağı yönlü bir ivme oluşturmaya başladı.

Cardano fiyat analizi

En büyük dokuzuncu kripto para birimi olan Cardano, Pazartesi’nden bu yana fiyatta %11’lik bir düşüşle kripto spot ışığı altına düştü. Altcoin, neredeyse %3’lük günlük kayıplar kaydetti ve bu da fiyatlarını 0,1033 $ seviyesine düşürdü.

Büyük fiyat düşüşü, 0,1042 dolarlık direnç seviyesinin altında, iki hareketli ortalamanın çok altında bir istikrar kaybına tanık oldu.

Aslında, açık bir düşüş senaryosunda, 50 dönemlik SMA, 20 SMA’nın üzerinde yer alıyordu ve bu durum ayıların kısa-orta vadede satış ivmesi kazandığını gösteriyor.

MACD ve sinyal hatları sıfır çizgisinin altına düştüğü için MACD de oldukça düşüş gösterdi ve 0.1007 $ ‘lık bir sonraki desteğe kadar başka bir satış olasılığını gösteriyor.

Monero fiyat analizi

Güçlü düşüş hissine tanık olunurken Monero piyasası olumsuz tarafta kalıyordu. Dijital varlık dünden bu yana neredeyse % 6 düşüşle, yazının yazıldığı sırada 121.69 $ ‘dan işlem görüyordu.

Klinger Osilatörü düşüş eğilimi geçirdi ve kritik bir destek bölgesi olan 118.417 $ seviyesine düşme potansiyeli olduğunu vurguladı.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesindeydi. RSI göstergesi, belirgin satıcı aktivitesiyle 30 seviyesinin hemen altındaydı.

Zcash fiyat analizi

Zcash, son 24 saatte neredeyse %7,5 oranında kayda değer bir fiyat düşüşüne katlandı. Yazım sırasında, koinin piyasa değeri 641 milyon dolar olarak kaydedilmişti.

Parabolik SAR’ın fiyat mumlarının üzerindeki noktalı çizgileri bir düşüş eğilimi gösterdi.

Aroon Göstergesi, Aroon Yukarı (turuncu) Aroon’un altına (mavi) daldığı için, kısa vadeli bir düşüşe işaret ediyordu.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Dijital varlığın teknik göstergelerinin yakaladığı yüksek düşüş seviyesi, 60.16 dolarlık destek seviyesine doğru daha fazla düşüş eğilimi göstermesi olası bir senaryo olarak kaldı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!