Başarılı Kripto Analisti, Bu 2 Altcoin’in Rekor Kıracağını Söyledi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı bir kripto para analisti, Ethereum rakibi olan bu 2 akıllı sözleşme platformu projelerinin yükseleceğini söyledi.

Twitter’da 201.800 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan başarılı analist,, blok zinciri platformu olan Harmony (ONE) ve Fantom’un (FTM) yerel token’larının yeni rekor seviyelere ulaşabileceğini söyledi.

Smart Contracter ayrıca, katman-1 blok zincirlerinin rağbet görerek yükseleceğini söyledi. Katman-1 blok zincirleri, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Harmony ve Fantom gibi bağımsız blok zincir protokolleridir.

“ONE ve FTM’nin her ikisi de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya çalışıyor gibi göründüğü için düşüş görünmüyor.

Katman-1 projelerin sezonu geldi.”

Fjbfosqamaanz5F
Kaynak: Smartcontracter/Twitter

Başarılı analist, Fantom’un merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde kilitlenen toplam değerin, Solana (SOL) DeFi ekosisteminde kilitlenen toplam değeri aşmasına ramak kaldığını da sözlerine eklemeyi unutmadı.

“Fantom ağındaki toplam kilitli değer (TVL), Solana ağındaki toplam kilitli değeri geçmek üzere görünüyor.

24 saatten az bir süre kaldı.”

Fjbjywdaqae5W1P
Kaynak: Smartcontracter/Twitter

Ayrıca Smart Contracter’a göre, Fantom ekosisteminde yer alan büyük altcoin’lerin düzeltme yaşadığını ve tatmin edici bir giriş noktasında olduklarını söyledi.

Başarılı analist ek olarak, bütün katman-1 varlıklarının 17 Kasım 2021’den bu yana SOL’dan daha fazla kazanç sağladığının da altını çizdi.

17 Kasım 2021’de Smart Contracter, elinde ne kadar SOL varsa hepsini sattığını tweet’ledikten sonra Terra (LUNA), FTM ve Avalanche’ın (AVAX) daha fazla yükseliş potansiyeli taşıdığını da eklemeyi unutmadı.

Hala çok fazla yükseliş gerçekleştireceğini düşünüyorum. Ancak yüzde kazanımları açısından, burada LUNA, FTM, AVAX ve diğerleri gibi daha iyi katman-1 projeleri var.

Başarılı Kripto Analisti, Bu 2 Altcoin’in Rekor Kıracağını Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.