Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. FİYAT TAHMİNİ
  3. Bitcoin Parabolik Yükseliş Yaşayabilir! Ünlü Analist Hedefini Açıkladı!

Bitcoin Parabolik Yükseliş Yaşayabilir! Ünlü Analist Hedefini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, BTC’nin ne zaman 60.000 dolar seviyesini tekrar yakalayabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine koşmaya devam edebileceğini belirlemek için Bitcoin (BTC) analizi yaptı.

YouTube’da 511 bin aboneye sahip olan Nicholas Merten isimli analist, yeni paylaştığı bir videoda, BTC’nin son zamanlardaki aşağı yönlü baskıya dayanma ve 40.000 dolar seviyesindeki desteğini koruma eğiliminde olduğunu söyledi.

“Alıcıların geldiği, sipariş defterini artırdığı, Bitcoin’in fiyatını 30.000 doların ortasındaki bu düşük sınır bölgesinden yaklaşık 39-40.000 dolara çıkaran fiyatlarda tutarlı bir güven görüyoruz.”

BTC, daha yüksek düşük kurulumları yükselişe geçirmeye devam ederken, Merten, Bitcoin’in bir sonraki durağının, Bitcoin’in geçen yıl iki kez dokunduğu 60.000 dolar seviyesini yeniden test etmek olabileceğini tahmin ediyor.

“Üçüncü bir yeniden deneme için hazırlanıyor gibi görünüyor.

Üçüncü kez, bu genel aralığı 60.000 dolar ortası civarında bir kez daha test etmemiz ve sonunda Bitcoin için tamamen tırmanıp parabolik bir fiyat elde edebilmek için teknik kuruluma sahip olmamız BTC için çekicilik yaratabilir.

Bu yılın sonuna kadar 150.000 ila 200.000 dolar civarında bir seviyeye ulaşabiliriz.”

merten btc feb28
Kaynak: Nicholas Merten/YouTube

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, yüzde 17’nin üzerinde arttı ve 44.793 dolardan işlem görüyor.

Hisse senedi piyasalarını inceleyen analist, BTC’nin 60.000 dolara dönüşü için iyiye işaret eden göstergeler kaydettiğini söyledi.

“Geçen gün gördüğümüz toparlanma, önceki kapanışa göre yüzde 3,36’nın üzerinde bir hareketti. Diplerden de hesaba katarsanız, yüzde 7’nin üzerinde bir hareketten bahsediyoruz.

Satın alabileceğiniz ticarete konu ETF olan Nasdaq’ın geniş bir ölçümü olan (Invesco QQQ Trust), hisse başına 318 dolardan 345 dolara çıktı. Neredeyse yüzde 10’luk bir ralliye karşı baskı yapan endeks için büyük bir hareket.

Bu inanılmaz bir şey.”

Merten, korku zamanlarında fiyatların sıçramasının, piyasanın kaygısını aştığı anlamına geldiğini vurguluyor.

“Bunlar, piyasaların korkuyla başa çıkmaya başladığının, sipariş defterinin kontrolünü ayılardan geri almaya başlayacak olan alıcıların olduğuna dair bir işaret.”

Bitcoin Parabolik Yükseliş Yaşayabilir! Ünlü Analist Hedefini Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!