DOGE

BTC, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 24 Temmuz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftanın son gününde, ilk 10 kripto paranın tamamı tekrar yeşil bölgede olduğu için boğalar inisiyatifi ele geçirdi.

Kripto

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

BTC/USD

Bitcoin (BTC) oranı son 7 günde yüzde 6,29 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

BTC

Orta vadeli bakış açısından, Bitcoin (BTC) 22.400 doların üzerinde sabitlemek üzere. Buna ek olarak, satıcıların gücüne yüksek hacim eşlik ediyor, bu da önümüzdeki hafta daha fazla yükseliş görme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor.

Sonuç olarak, yukarıda belirtilen seviyenin aşılması, önümüzdeki hafta 24.000 dolar bölgesine doğru yukarı yönlü hareket için bir ön koşul olabilir.

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 22.727 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

DOGE/USD

DOGE, bu hafta yüzde 6,72 arttığı için Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterdi.

DOGE

Yükselişe rağmen, oran 0,04978 dolar destek ve 0,07759 dolar direnç arasındaki geniş kanalın ortasında yer aldığı için DOGE yatay işlem görüyor. Düşük ses seviyesi, iki tarafın da keskin bir hamleye hazır olmadığını doğruluyor. Büyüme, yalnızca DOGE 0,07 ABD dolarına döner ve orada düzelirse mümkündür.

DOGE, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,06789 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

SHIB/USD

Fiyat geçen hafta neredeyse yüzde 7 oranında arttığı için SHIB bugünün listesindeki en fazla büyümeyi gördü.

SHIB

SHIB, yerel direnç seviyesinden 0,00001297 dolardan yanlış bir çıkış yaptı. Oran bunun altında olsa da, ayılar boğalardan daha güçlü olma eğilimindedir. Bu durumda, daha olası senaryo, 0,000011 ila 0,0000012 ABD Doları aralığında bir konsolidasyondur, böylece alıcılar daha fazla hareket için daha fazla güç elde edebilir.

SHIB, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,00001167 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

BTC, DOGE ve SHIB Fiyat Analizi: 24 Temmuz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.