Bu 3 Altcoin, Büyük Düşüşlerle Karşı Karşıya! Uzman Analist Açıkladı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto para analisti, Ethereum rakibi olan bu 3 altcoin’in, ayı sezonuna girerek büyük düşüşler yaşayacağını söyledi.

Twitter’da 243.400 takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla bilinen uzman analist, Cardano’nun son 12 ayda çok önemli seviyeye birkaç kez dokunduktan sonra destek seviyesi olan 1 doların altına düşebileceği konusunda uyardı.

“ADA bu ana desteğe altı kere dokundu.

Charles Hoskinson’a soruyorum: Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Daha ne kadar düşecek?”

Kaynak: Capo/Twitter

Teknik analizde, desteğin birden çok kez denenmesi, fiyat düzeyinde talebin potansiyel tükenmesini gösterdiği için düşüş sinyalidir.

Aylık zaman çerçevesine bakıldığında Capo, Cardano’nun beş dalgalı yükseliş trendini büyük olasılıkla tamamladığını ve ufukta bir düşüş eğiliminin olduğunu öne sürüyor.

“Bu konuyu kimse konuşmayacak mı?”

Kaynak: Capo/Twitter

Capo, dalgalar halinde hareket etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisini kullanmaktadır. Elliott Waves’e göre, tipik bir trend, büyük bir piyasa tersine dönmeden önce beş dalgadan geçer.

Capo ayrıca, 60 dolarda direnç gösteremedikten sonra düşüş trendine devam edeceğini söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’yı (LUNA) da yakından izliyor.

“LUNA plana göre gidiyor.”

Kaynak: Capo/Twitter

Capo’nun altcoin listesinde son sırada akıllı şehirleri güçlendirmeyi amaçlayan özel bir blok zinciri ağı olan Fantom (FTM) var. Kripto analistine göre, FTM, yükseliş piyasası yapısını (MS) kırdıktan ve 2,10 dolarda destek tutamadıktan sonra 1 dolara düşmeye hazırlanıyor.

“LUNA ve diğerlerine benzer bir hareket yapacak. Kırık yükseliş MS ve üç dalga yukarı. Büyük olasılıkla destek 1 dolar olmalıdır.”

Kaynak: Capo/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!