Bu Altcoin, 10 Kat Yükselebilir: Başarılı Analist Açıkladı!

altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir analist, verimli stabilcoin ticaretine odaklanan merkezi olmayan bir borsaya güç veren altcoin için fiyat hedefleri belirtti.

Twitter’da 285 bin takipçiye sahip olan ve Credible takma adıyla tanınan analist, Ağustos ayında Convex Finance’a (CVX) başarılı bir kazanç sağladıktan sonra, aynı şekilde DAO varlığının (CRV) benzer bir kazancı vermeye hazır olduğunu söyledi.

Credible şunları söyledi;

“CVX’ten 10 katı kazanmamız yaklaşık dört ay sürdü. Şimdi CRV’de 10 katı kazanmamızın  zamanı geldi.

3 doların altındaki giriş, 3-4 dolar arasında büyük ölçüde eklendi ve şimdi birçok kez söylediğim gibi, en azından döngünün sonuna kadar 40 doları hedefliyor.

Hadi alalım.”

18 Ağustos’taki tweet’inde yatırımcı, “dünya CVX’te uyuyor.” dedi.

Altcoin, son zamanlarda etkileyici bir seyir izliyor ve Ağustos ayının başında 4 doların altından Perşembe günü 49 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar yükseldi.

Bu yazının yazıldığı sırada, CVX, hafta sonu düzeltme yaşadıktan sonra günde yüzde 14 artarak 47,01 dolara yükseldi.

Convex Finance, yerel varlık CVX’in stake, likidite madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance’ın üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür.

Credible artık mevcut kripto piyasası döngüsü sırasında CRV’nin ne kadar yükselebileceğini görmeye odaklanıyor.

CRV’nin kısa vadede 5,50 doları aşması öngörüsünde bulunan 22 Aralık tarihli bir tweet’in ardından Credible, bu fiyat hedefine ulaştıktan sonra altcoin için düzeltme görebileceğini ve muhtemelen desteğine geri dönebileceğini söyledi.

“Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor, ancak bir geri çekilme göreceksek, muhtemelen bu bölgeden olacak.

Elbette bir atılım yapmak isterdim, ancak 4,60 dolarlık bölgeye göz atmamız lazım.”

DeFi tracker DeFi Llama’ya göre Curve, 23,46 milyar dolar olan toplam kilitli değer (TVL) açısından tüm projeler arasında ilk sırada yer alıyor. Convex Finance, 19,34 milyar dolarlık varlıklarla ikinci sırada yer alıyor.

Bir DeFi protokolünün TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır.

Yazının yazıldığı sırada CRV’nin fiyatı yüzde 4,39 düşüşle 5,49 dolara geriledi. Altcoin, büyük bir dalgalanma yaşadıktan sonra Cuma günü aylık en yüksek 5,85 dolar seviyesine ulaştı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!