Bitcoin

Willy Woo, 2022 Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, yeni yılda Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor.

Peter McCormack ile What Bitcoin Did podcast’inde gerçekleştirdiği bir röportajda Woo, 2022 yılında lider kripto para birimi hakkındaki beklentilerini açıkladı

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Zincir içi analist olan Woo, Bitcoin’in geçmişte yaptığı sıçramaları da göz önünde bulundurarak, BTC’nin hali hazırda 69 bin dolarlık bir ATH durumu varken 100 bin dolarlık bir seviyenin çok basit bir hedef olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Tabii ki, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyoruz.”

“Tüm zamanların en yüksek seviyesini düzgün bir şekilde kırarsak, fibonacci seviyelerini de rahatlıkla geçebiliriz…

Kabul edelim, 69 bin dolar ile 100 bin dolar hedefleri oldukça kulağa basit geliyor.

Bu, BTC için sadece yüzde 50’lik bir yükseliş anlamına geliyor, ki bu oldukça kolay bir şekilde yapabiliyor.”

Woo’ya, özellikle Bitcoin’in 2022’de gerçekleştireceği ATH’ın hangi seviyelerde olacağı sorulduğunda, analist, bir varlığın fiyatını, mevcut arz ile karşılaştırıldığında piyasaya giren yeni arz miktarını karşılaştırarak tahmin eden stok akış (S2F) modeli üzerinden cevapladı.

Zincir içi analist, S2F’nin Bitcoin üzerinde bir çapa görevi görmesi gerektiğini, fiyatın yukarı ve aşağı gittiğini, ancak hedefin uzun vadede ortalama 100.000 dolar seviyesinde olduğunu belirtti.

“Tam orta seviyelerde bir yerlerde olacağımızı düşünüyorum. Önümüzdeki yılın sonunda 100.000 dolar gibi seviyeleri görebiliriz.

Ancak daha yukarılara çıkıp daha aşağılara inme ihtimali var ama ben ortalama olarak 100 bin dolar seviyelerinde olacağını düşünüyorum.”

Bitcoin şu anda ATH’sinden yaklaşık yüzde 25 düşüşle, gün içinde yüzde 1,76 artarak ancak 51.273 dolardan işlem görüyor.

Willy Woo, 2022 Bitcoin Tahminini Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.