featured

Bu Altcoin, Yüzde 255 Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para borsası, Ethereum rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) 2022’nin başlarında güçlü bir ralli yapabileceğini söyledi.

Borsanın yakın tarihte paylaştığı rapor, Solana’nın 2020 yılına kadar uzanan büyük bir yükseliş modeli içinde işlem gördüğünü söylüyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Kripto borsasına göre, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 260 dolardan düzeltici hareketi, Ethereum rakibini boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşleyecek bir konuma getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Dördüncü sıradaki kripto varlık, dördüncü ‘fiyat keşfi’ dalgasının başlarında görünüyor. Buna göre, şu anda dördüncü fiyat keşfi dalgasının erken aşamalarında ve potansiyel olarak kama modeli boyunca eğilimi devam ettiriyor.”

Borsa, Solana’nın son geri çekilmesinin bir yükseliş sinyali olarak görülebileceğini, çünkü diyagonal desteğin geri test edilmesinin SOL’nin bir ralli için hazırlanabileceği anlamına gelebileceğini de ekledi.

“Sıçrayış birçok kişi tarafından sadece ‘yükseliş’ olarak değil, aynı zamanda kamanın direncinin önümüzdeki aylarda test edilebileceğinin bir işareti olarak yorumlanabilir.”

Rapor ayrıca, SOL için neden uzun bir konsolidasyon döneminin yükselişe geçtiğini açıklıyor.

“Diğer birçok grafik modelinde olduğu gibi, SOL’un yükseliş trendini desteklerken kamanın yükselen trend çizgisini destek olarak tutması ne kadar uzun sürerse, potansiyel olarak daha yüksek seviyelere çıkabilir. Nihayetinde soğumadan ve düşüş trendine girmeden önce hedefini ziyaret edebilir.”

Ünlü borsanın grafiğine göre, ani bir yükseliş, Solana’yı Ocak 2022’ye kadar yüzde 255’in üzerinde bir yükseliş gerçekleştirerek mevcut fiyatı olan 169 dolardan 600 doların üzerine çıkarma performansı gösterebilir.

Bu Altcoin, Yüzde 255 Yükselebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.