Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, BTC ve ETH’den Daha Çok Kazandıracak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, popüler katman-1 akıllı sözleşme platformunun Bitcoin ve Ethereum’a göre daha fazla kazanç sağlayacağını söyledi.

YouTube’da 709 bin aboneye sahip olan ünlü analist Benjamin Cowen, yeni paylaştığı bide videoda, Avalanche’ın (AVAX) birkaç aydır Ethereum’a (ETH) kıyasla daha çok yükseldiğini söyledi

Cowen ayrıca, AVAX için en kötü durum senaryosu olarak zaman içinde değerinde salınım yapabileceğini söylüyor.

“ETH’ye karşı yükselme şansı var. 2021 Ekim’ine geri dönerseniz, bir süredir istikrarlı bir şekilde artıyor, yavaş yavaş yükseliyor.

Bence aramamız gereken en önemli şey, yaklaşık olarak 0,029 ETH seviyesinden bir çıkış yakalayacak mıyız? Çünkü AVAX, Ethereum paritesinde 0,06 ETH’ye doğru yönelmeye başlarsa, bu onu daha da çekici kılar…

ETH’den daha iyi performans gösteren bir kripto para biriminden bahsediyorsunuz, bu arada Ethereum, Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor.”

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Yazının yazıldığı sırada, AVAX, yatay şekilde hareket ediyor ve 88,94 dolardan işlem görürken, Ethereum 3.169 dolardan işlem görüyor.

AVAX’ın Bitcoin’e (BTC) karşı nasıl biriktiğine değinen analist, BTC’ye karşı sistematik bir yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor. Cowen, Avalanche’ın, Bitcoin ve Ethereum’a karşı büyük rallilere hazırlandığını söyledi.

“Bu, daha iyi altcoin/Bitcoin tablolarından biri. Az çok 2020’nin sonlarına kadar uzanan sistematik bir yükseliş trendi içinde. AVAX’ın Bitcoin paritesinde hemen hemen sistematik bir yükseliş trendinde olduğunu görüyoruz ve yerel tabandan, yaklaşık yüzde 1800 arttığını görebilirsiniz.

Yine, bu dolar karşısında değil, Bitcoin’e karşı! Bitcoin’in de 2020’nin sonlarından bu yana yükseldiğini düşünürsek bu oldukça etkileyici.”

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, 43.570 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, BTC ve ETH’den Daha Çok Kazandıracak!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!