InvestAnswers, Bitcoin, Ethereum ve Solana’nın Dip Seviyelerini Açıkladı!

Solana
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana’nın (SOL) taban seviyelerini açıkladı.

YouTube’da 381.000 aboneye sahip olan ve InvestAnswers kanalının sunucusu, yeni bir videoda, kripto piyasası için bir sonraki düzeltme veya ayı aşamasının nasıl görünebileceği hakkında konuştu.

Analist, Bitcoin’in önümüzdeki yılın başlarında altı haneli seviyelere ulaşmak için iyi bir şansı olduğunu ve bir makroekonomik olay daha aşağı çekmedikçe izlenecek en olası sonucun yüzde 50’lik bir düzeltme olduğunu söyledi.

“Düzeltme yaşadığımızda yüzde 50’den daha fazla düşüşün olacağına inanıyorum. Dolayısıyla, Bitcoin 100.000 dolar seviyesine gelirse, ki 2022 yılının başlarında geleceğini düşünüyorum ve olası düzeltmede 50 bin dolar seviyesi hatta 42 bin dolar seviyesine gerileyebiliriz.

Çin Tayvan’ı işgal ederse ya da Rusya Ukrayna’yı işgal ederse, bunlar olabilecek şeylerdir. Bu olaylara ‘Siyah Kuğu’ olayları diyebilir miyim bilmiyorum çünkü herkes bunu görebiliyor. Ama bu dediklerim olursa, global çapta darbe alabiliriz.”

Analist, Bitcoin için alt hedefini yineledi ve ayrıca akıllı sözleşme platformları olan Ethereum ve Solana’nın da dip seviyelerini açıkladı.

“Bitcoin için 42.000 doların iyi bir dip seviye olabileceğine inanıyorum ve son birkaç ayda birkaç kez test edildiğine de şahit olduk.

Ethereum kolayca 3.000 dolara ve hatta durumlar daha kötü olursa 2.400 dolara kadar gerileyebilir. Solana 120 dolara, 150 dolara veya yakın zamandaki bulunduğu seviyelere dönebilir. Bu seviyelerin gerçekten dip seviye olduğunu düşünüyorum.”

Unutmayın, dünya çökerse, yatırım yapmak tehlikeli olabilir, işte o zaman itibari paranız yüzde 15 değer kaybetse bile elinizde tutmak istersiniz çünkü diğer şeyler bundan daha kötü bir eğilim gösterecektir. “

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!