XRP

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Analist: “XRP Yeni Rekor Kırabilir!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması için atması gereken çok önemli bir direnç alanını vurguladı.

Twitter’da 263.300 takipçiye sahip olan ve Credible takma adıyla bilinen popüler analist, XRP’nin şu anda her seferinde bir seviye attığını ve yüksek bir zaman dilimi (HTF) direncini kırdığında tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) doğru yükselmesinin olası olduğunu söyledi.

“HTF’de (yüksek zaman dilimi) 1,70 doları geçmeyi başardığımızda, kesinlikle yeni ATH’yi hedeflemeye başlayacağız… Burada bu bölgenin genel olarak neden bu kadar önemli olduğunu görebilirsiniz.”

Kaynak: Crediable/Twitter

Credible’ın grafiğine göre, 1,50 ile 1,70 dolar arasındaki alan, Mayıs ayında kırılma noktasıydı ve bu, Temmuz ayında dibe vurana kadar XRP için çok aylı bir ayı trendini ateşledi.

Bitcoin’e bakıldığında Credible, BTC’nin 62.000 dolar civarında desteği yeniden test ettikten sonra kısa vadeli bir sıçrama için hazır olduğunu söylüyor.

“BTC önce diplere gitmeye karar verdi. Şimdi 66.000 dolara tekrar yükseltelim. BTC burada yerel olarak daha düşük bir dip yaparken, çoğu altcoin’in YAPMADIĞINI unutmayın. Bu iyiye işaret.”

FEAi78KVcAEo3dh scaled 1
Kaynak: Crediable/Twitter

8 Kasım’da Bitcoin 67.000 doların üzerine çıktığında Credible, rallinin yetersiz kalacağını ve BTC’nin kısa vadeli geri çekileceğini tahmin etti.

Kripto stratejisti, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph’a (HBAR) da baktı. Credible’a göre, HBAR kritik bir seviyenin üzerine çıktıktan sonra yükselişe geçecek.

“Bayanlar, baylar ve HBAR-baryalılar, aşağıda bahsettiğim tedarik bölgesinin üzerinde ilk onaylanmış günlük kapanışımızı aldık (0,42 dolar). Kemerlerinizi bağlayın. Sabrınız cömertçe ödüllendirilmek üzere.”

FD9CVhHXMAElzwY scaled 1
Kaynak: Crediable/Twitter

Crediable ayrıca, son genel düzeltmeye rağmen çoğu altcoin’in yükselişe geçtiğini söyledi.

“Dezavantajlardan bahsedecek olursak çok fazla bir dezavantaj yok. Altcoin’lerin çoğu büyük darbeler aldı, ancak nihayetinde kilit kırılma seviyelerini yeniden test ediyorlardı ve yükseliş yapılarını koruyarak arkalarında uzun tasfiye fitilleri bıraktılar. Bu sadece bir sarsıntıydı ve bence zararın çoğu geri alındı.”

Popüler Analist: “XRP Yeni Rekor Kırabilir!”