Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Stratejiste Göre Bu Altcoin Boğa Sezonuna Girdi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto stratejisti, oracle ağı olan bu altcoin’in geçen seneki üstün performansına rağmen tekrardan yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Finansal eğitim videoları paylaşan bir YouTube kanalı olan InvestAnswers’ın kripto analisti Benjamin Cowen, yeni bir videosunda, merkezi olmayan oracle ağı olan Chainlink’in (LINK) yükseliş hedeflerini açıkladı.

“Bu, Chainlink için bir satın alma göstergesi olabilir. LINK/ETH, 0,008 (26,25 dolar) seviyesinin altında işlem görüyor.

Şu anda biraz toparlanma gerçekleşiyor, ancak Google’ın eski CEO’sunun danışmanlığının da eklenmesiyle, Chainlink’in zirveleri görmesinden başka bir şansı olmadığını düşünüyorum.”

Aralık ayında Chainlink, eski Google CEO’su Eric Schmidt’i proje danışmanı olarak işe aldığını duyurmuştu. Chainlink, kripto varlığının tokenomikleri durumunda biraz endişeleri olduğunu söyledi ancak aynı zamanda her yerde bulunmasının onu diğerlerinden farklı kıldığını da belirtti.

“Chainlink ile ilgili beni endişelendiren tek konu enflasyon olduğuna inanıyorum. Benim düşündüğümden biraz daha yüksek olması, ancak bunun dünyanın her yerindeki tüm zincirlerdeki akıllı sözleşmelerde her şeyin bir parçası olduğunu inkar edemezsiniz. Ekosistem bombastik.”

Yazının yazıldığı sırada, LINK, 26,12 dolardan işlem görüyor.

Analist önümüzdeki 1,5 sene boyunca Ethereum’un (ETH) yapmasını beklediği hareketi açıkladı. Ethereum’un rakiplerinden hiçbirinin ETH paritesinde önemli bir yükseliş kaydetmediğini ve önde gelen akıllı sözleşme platformunun daha üstün olacağına inanıyor.

“Hiçbir şey olmayacak. Diğer blok zincirlerinden hiç biri Ethereum’u geçemeyecek. Bence bu pek olası değil. Ethereum yavaş, istikrarlı, planlı, kaya gibi sağlam ve her şey onun üzerinde çalışıyor.”

Popüler Stratejiste Göre Bu Altcoin Boğa Sezonuna Girdi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!