BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.35
-6.89%
$23.28
-7.73%
$356.30
-6.63%
$7.14
+12.74%
$4.07
-5.85%
$40.05
-7.53%
$42,980.58
-3.84%
$2,946.13
-6.36%
$0.95
-4.25%
$151.34
-6.9%
$1.00
0%
$1,082.14
-6.36%
$235.29
-5.3%
$47.90
-5.88%
$111.74
-8.3%

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin’i!

NFT projelerinin kripto paralarını satın almayı düşünüyorsanız, bu içeriğimiz tam size göre.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Çoğu yatırımcı gibi, siz de Eylül ayında satın almak için en iyi NFT altcoin’lerini arıyorsunuz. NFT’ler, kripto para piyasasında en çok ilgi gören kategori konumunda bulunuyor. Bu NFT’ler, mülk sahibi olmak ve dağıtmak için yeni bir yol sunmaktadır. Yalnızca bu yıl, OpenSea’den alınan verilere göre 2,5 milyar doların üzerinde NFT satıldı. NFT projelerinin kripto paralarını satın almayı düşünüyorsanız, bu içeriğimiz tam size göre.

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin’i

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

The Sandbox (SAND)

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin'i! 1 - Screenshot 4 1

En iyi NFT kripto paraları listemizin ilk altcoin’i, Sandbox’ın yerel kripto para birimi olan SAND’dır. Herkesin takip ettiği bir altcoin olmasa da, Sandbox en önde gelen sanal ekosistemlerden biri haline geldi. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Sandbox, kullanıcıların oyun deneyimlerini ve oyun içi varlıkları oluşturabileceği, paylaşabileceği ve bunlardan para kazanabileceği bir oyun sistemi olarak işlev görür.

Bir ERC-20 token’ı olan SAND, The Sandbox ekosisteminin tüm işlemlerine ve işlevlerine güç sağlar. Oyuncular oyun oynamak, ekipman satın almak ve karakterlerini özelleştirmek için SAND kullanırlar. SAND, ERC – 721 token’ları ile temsil edilen dijital gayrimenkul olan arazileri ve varlıkları satın almak için de kullanılabilir.

Son olarak, SAND, varlık oluşturmak için gereken diğer iki tür token olan Katalizörler ve Mücevherlerin yanı sıra daha fazla SAND elde etmek için stake edilebilir.

NFT’leri kripto formunda satın almak isteyen çoğu yatırımcı, SAND gibi varlıkları tercih ediyor. SAND dün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,19 doları gördü. Yıl başından bugüne kadarki grafik, etkileyici bir fiyat hareketi gerçekleştirdiğini gösteriyor. Varlık o zamandan beri yüzde 10 düştü ve şu anda 0,97 dolardan işlem görüyor. Ancak bu sadece bir düzeltme ve daha büyük yükselişler bekleniyor.

Varlık, 20 günlük hareketli ortalamasının (MA 0,70 dolar) ve 200 günlük hareketli ortalamasının (MA 0,49 dolar) oldukça üzerinde işlem görüyor. 71,86’lık bir göreli güç endeksi (RSI) seviyesi ile birlikte SAND, talep gören bir varlık olduğu halde oldukça düşük hacime sahip.

Decentraland (MANA)

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin'i! 2 - Screenshot 5 3

Decentraland, kullanıcıların dünyadaki sanal araziyi temsil eden, değiştirilemez bir ERC-721 token’ı olan LAND’i satın alabileceği, geliştirebileceği ve satabileceği blok zinciri tabanlı bir sanal gerçeklik dünyasıdır. Her LAND parseli benzersizdir ve mal sahipleri kendi parselleriyle ne yapmak istediklerini seçebilirler. Kullanıcılar, platformun ERC-20 token’ı olan MANA ile Decentraland dünyasında LAND ve diğer hizmet ve ürünlerini satın alır. Beklendiği gibi, MANA diğer kripto para birimleri veya fiat para için de alınıp satılabilir.

MANA, kısmen Decentraland’ın daha fazla ilgi görmesi sayesinde oldukça iyi gidiyor. Platform, Haziran ayında 913.000 dolara mülk sattıktan sonra rekor kırdı ve hayranlar, ünlü kripto analisti Alex Saunders ve blok zinciri geliştirme stüdyosu Polygonal Mind tarafından inşa edilen platformdaki Nuggets News merkez tesisini bekliyor.

Bu altcoin geçen gün yüzde 2,61 yaşayarak şu anda 0,97 dolardan işlem görüyor. Bu, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.65 dolardan çok aşağıda bir seviye, ancak geçen ay yüzde 38,5’lik bir yükseliş gerçekleştirmişti. Altcoin ayrıca, 20 günlük hareketli ortalamanın (MA 0,87 dolar) ve 200 günlük hareketli ortalamanın (MA 0,82 dolar) üzerinde işlem görüyor.

MANA’ya olan talep, varlığın 60,36’lık bir RSI’ya sahip olmasıyla birlikte azalmış görünüyor. Ancak, bir aylık performansı göz önüne alındığında, bu iyi bir satın alma noktasında bulunduğunu söylemek mümkün.

Chiliz (CHZ)

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin'i! 3 - Screenshot 6 1

Coinzilla Banner (728x90)

Chiliz, profesyonel spor takımlarının token geliştirmesine ve hayranlarıyla etkileşime geçmesine olanak tanıyan bir platform olan Socios’a güç veren bir blok zinciri platformudur. Taraftar token’ları olarak bilinen Socios token’ları, kullanıcıların favori takımlarından promosyonlar, indirimler ve ödüller kazanmasını sağlar. Taraftar token’ı sahipleri ayrıca Chiliz blok zinciri aracılığıyla oy kullanıp küçük takım kararlarını etkileyebilir.

Chiliz’in CHZ adında yerel bir kripto para birimi vardır. Varlık, bu hayran token’larını satın almak için kullanılır, bu tokenlar sırayla Chiliz borsasında CHZ ile takas edilebilir, ardından oradan fiat paraya veya kriptoya dönüştürülebilir.

Beklendiği gibi, CHZ’nin değeri öncelikle Chiliz blok zincirinin ve Socios’un büyümesine bağlıdır. Neyse ki, ikincisi son zamanlarda popüler hale geldi. Geçtiğimiz iki ay içinde, birçok üst düzey spor kulübü Socios’un ekosisteminin bir parçası olmak için anlaşma imzaladı. Bunlara Arsenal FC ve PSV Eindhoven gibi futbol kulüplerinin yanı sıra Boston Celtics ve Cleveland Cavaliers gibi NBA takımları dahildir.

CHZ şu anda yavaş bir tırmanışta ve altcoin 0,97 dolarlık yüksek seviyelerini yeniden yakalamak istiyor. Mevcut fiyatı 0,37 dolar olan CHZ, son 24 saat içinde yüzde 1,39 arttı.

Teknik göstergelere gelince, bu altcoin’in fiyatı 20 günlük  hareketli ortalamaya (MA 0,36 dolar) yaklaşıyor. 200 günlük hareketli ortalama da (MA 0,33 dolar) onu yakalamak üzere. Bu altcoin’e olan talep azaldı ve varlığın RSI değeri 56,31’de kaldı. Ancak, özellikle profesyonel sporlar sezona geri dönerken, ilgiyi üzerine tekrar çekebilir.

Enjin (ENJ)

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin'i! 4 - Screenshot 7 2

ENJ, en iyi NFT altcoin’leri listemizde yer almayı hak eden başka bir kripto paradır. Bu varlık, geliştiricilerin NFT’ler de dahil olmak üzere sanal ürünler ve varlıklar oluşturmasına, yönetmesine olanak tanıyan bir yazılım ve protokol olan Enjin’e güç sağlar.

Enjin’in amacı, oyun içi öğeleri farklı özelliklerde yönetmek için blok zinciri kullanmaktır. Platform, koleksiyonların ve sanal oyun içi eşyaların aktarılmasıyla ilgili maliyet ve güvenlik risklerini azaltmayı umuyor. Bu amaçla platform, kullanıcıların Ethereum tabanlı dijital varlıklar oluşturmasına, bunları uygulamalara ve oyunlara entegre etmesine yardımcı olmak için yazılım geliştirme kitleri (SDK’ler) yayınladı.

ENJ, Enjin’in yerel kripto parasıdır. Varlık, Ethereum blok zinciri üzerine kuruludur ve ekosisteme bırakılan tüm öğeleri desteklemek için kullanılır. ENJ, geçen ay Enjin’in geliştiricileri, Birleşmiş Milletler ile bir anlaşmanın parçası olarak sürdürülebilirliği ve eşitliği teşvik etmek için NFT’leri kullanmayı düşündüklerini açıkladığında büyük bir ilgi çekti. Kripto para piyasası, sunulan çözümleri son derece merak ediyor.

Şu anda, ENJ 2,09 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 0,53 yükseldi. Bu, 20 günlük  hareketli ortalamayası (MA 1,82 dolar) ve 200 günlük  hareketli ortalamaya (MA 1,68 dolar) göre oldukça yukarıda. Bu, büyük ölçüde bir aylık performansından kaynaklanıyor ve ENJ geçen ay yüzde 42,7 yükselmişti. 61,06’lık bir RSI ile ENJ’ye olan talep yeniden artıyor gibi görünüyor.

WAX (WAXP)

Satın Alınabilecek En İyi 5 NFT Altcoin'i! 5 - Screenshot 8 4

En iyi NFT altcoin’leri listemizi tamamlayan Worldwide Asset eXchange (WAX). E-ticaret işlemlerinin kolaylığını ve hızını iyileştirmeyi amaçlayan amaca yönelik bir protokol ve blok zinciridir. WAX blok zinciri, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler), pazar yerlerinin ve NFT’lerin oluşturulduğu bir dizi araç içerir.

WAX blok zinciri ayrıca EOS ile geriye dönük uyumludur. Böylece, EOPS blok zinciri üzerine kurulu DApp’ler, WAX’a sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

WAX’ın yerel kripto para birimi WAXP, KuCoin, Bitfinex ve Binance dahil olmak üzere birçok büyük borsada mevcuttur. Varlık, kısmen tüm piyasadaki son dalgalanmalar sayesinde büyük yükselişler yaşadı. Yatırımcıların artık NFT’leri ve diğer dijital ürünleri satın alma olasılıkları daha yüksek ve WAX ​​gibi platformlar büyük kazançlar elde etmeye devam ediyor.

WAX’ın son zamanlarda bazı büyük isimlerle imza attığını da belirtmekte fayda var. Bunlar arasında Topps, Atari, aktör Wiliam Shatner ve yapımcı CAPCOM yer alıyor. Ayrıca Street Fighter V Serisi kampanyaları ve Bratz koleksiyonlarının özel bir sürümü üzerinde çalıştı. Bunların hepsi WAXP’nin odakları üzerine çekmesine sebep oldu.

WAXP şu anda son 24 saatte yüzde 1 düşüşle 0,33 dolardan işlem görüyor. Varlık geçen hafta 0,49 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı ve bu zirveleri bir kez daha test edecek gibi görünüyor.

WAXP’nin 20 günlük MA değeri 0,26 dolar ve 200 günlük MA değeri ise 0,17 dolarda bulunuyor. Varlığın RSI’ı da 65,34’te seviyesinde ve bu da az satın alındığını gösteriyor. Bu kesinlikle akılda tutulması gereken bir altcoin olabilir.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak Inside Bitcoins

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.