Ünlü Analist, AVAX ve 4 Altcoin’in Analizini Yaptı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) ve diğer 4 altcoin’in analizini yaptı.

Twitter’da 567.500 takipçiye sahip olan ünlü analist Van de Poppe, aşılması halinde akıllı sözleşme platformu olan Avalanche (AVAX) için bir ralliyi tetikleyebilecek kilit bir direnç alanına baktığını söyledi.

“Bunun 80 dolardaki direnci kırması gerekiyor. Bu direnç kırılırsa, yeni bir ralli tetiklenebilir. O zamana kadar alım yapmaya devam edebilirim.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Sırada, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciri olan Harmony (ONE) var. Harmony’ye Bitcoin paritesinde (ONE/BTC) bakan Van de Poppe, paritenin 0,00000469 BTC yani 0,18 dolarlık desteğe ulaştıktan sonra bir sıçramaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Bu, bu bölgeden bir tür sıçrama yaşıyor olmalı. Benim kişisel ilgi alanım 350 sats (0,0000035 BTC) yani 0,13 dolar bölgesi civarı.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin altcoin listesinde sonraki sırada ise ödeme altyapısı platformu COTI (COTI) var. Van de Poppe, COTI’nin 0,00001 BTC’deki (0,38 dolar) hedefine yüzde 35’lik bir ralli başlatmadan önce Bitcoin’e (COTI/BTC) karşı daha yüksek bir dip senaryosu gerçekleştirmesini beklediğini söyledi.

“Bu şu anda dirence doğru gidiyor.

Aksi takdirde, potansiyel bir giriş için 740 sats (0,000074 BTC) yani 0,28 dolar civarında bir test gerçekleşebilir.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe ayrıca doğrudan akrilik grafik teknolojisini merkezi olmayan blok zinciri teknolojisiyle birleştiren, ölçeklenebilir bir altcoin olan Hathor’un yerel varlığı olan HTR’nin de analizini yaptı. Van de Poppe’ye göre HTR, Bitcoin paritesinde (HTR/BTC) 0,0000148 BTC yani 0,57 dolardaki önemli bir destek alanına ulaşmaya hazırlanıyor.

“HTR satın alma aralığı yaklaşıyor.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin listesindeki son altcoin, eşler arası ödeme ağı Litecoin’dir (LTC). Van de Poppe, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı hala düşüş trendinde olmasına rağmen, paritenin yüzde 17 oranında toparlanabileceği potansiyel bir senaryoya baktığını söyledi.

“Potansiyel bir yükseliş için 3050-3100 sats (0,00305 BTC-0,0031 BTC) yani 117,01-118,93 dolar seviyesinin bir dönüşünü arıyorum.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!